فروش و ارسال با کیفیت ترین اسلب و انواع پلاک سنگ
امروز : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

اسلب سنگ مرمر پرتقالی

۲۹ آذر ۱۳۹۹ 449

در مقاله اسلب مرمر سفید و رنگی راجع به این نوع اسلب یک توضیح مختصری خدمت شما ارائه شد. اما با سوالاتی در مورد این نوع اسلب یعنی اسلب سنگ مرمر پرتقالی برای شما ایجاد شد:

  • اسلب مرمر پرتقالی چیست؟
  • اسلب مرمر پرتقالی در کجا کاربرد دارد؟
  • اسلب مرمر پرتقالی چه ویژگی هایی دارد؟
  • معدن اسلب مرمر پرتقالی کجاست؟

در ادامه به سوالات شما در خصوص این نوع سنگ مرمر پاسخ خواهیم داد.

سنگ اسلب مرمر پرتقالی:

این نوع سنگ مرمر یکی از لوکس ترین سنگ های مرمر موجود در جهان می باشد. این نوع سنگ مرمر قابلیت عبور نور از خود را دارد. که این سنگ را به یک سنگ خاص تبدیل می کند.همچنین سنگ مرمر پرتقالی با پس زمینه نارنجی و خطوط سفید در میان پس زمینه به یک سنگ خاص و زیبا تبدیل شده است. این سنگ را بیشتر در پروژه های لوکس می توان دید.که در ادامه راجع به کاربرد های آن صحبت خواهیم کرد.

اسلب سنگ مرمر پرتقالی

معدن اسلب مرمر پرتقالی در کدام یک از نقاط کشور وجود دارند؟

سنگ مرمر پرتقالی تا به حال در دو کشور جهان یافت شده .در میان این دو کشور نام کشور عزیزمان ایران در رتبه اول و کشور ایتالیا در رتبه دوم قرار دارد. این رتبه بندی از لحاظ کیفیت انجام شده است. مرغوب ترین سنگ مرمر پرتقالی در کشور ایران در ناحیه خراسان شمالی قرار دارد. بعد از آن می توانیم به معادن دیگری که در استان های مازندران و زنجان اشاره کنیم.

وضعیت معادن مرمر پرتقالی:

در سال های گذشته این معادن بسیار پویا و فعال بودند اما با گذشت زمان و شیوع ویروس کرونا صادرات سنگ بسیر کاهش یافت. در نتیجه کاهش صادرات وضعیت این معادن به حالت تعطیلی و نیمه تعطیل در آمده است. کارخانه یونیک آرزو می کند تا وضعیت به حالت عادی بازگردد و این معادن کار خود را از سر بگیرند.

کاربرد :

سنگ های مرمر همان طور که میدانید بیشتر برای زیبایی نما استفاده می شوند. اما این نوع سنگ جزء دسته سنگ های گران قیمت به حساب می آید. این نوع اسلب سنگ بیش تر در پروژه های لوکس استفاده می شود. تعدادی از این اربرد ها را بری شما بیان می کنیم.

  • دیوار لابی هتل ها : با یک نور کم زمینه زیبایی به هتل خواهد داد
  • میز های پیشخوان در مجتمع های تجاری لوکس
  • تی وی روم
  • دیوار مطب ها
  • سرویس های بهداشتی و حمام ها

 

 

و موارد دیگری که از حوصله شما خارج است.

ویژگی ها:

اسلب مرمر پرتقالی یکی از اسلب های خاص در کارخانه یونیک می باشد. این نوع اسلب ویژگی هایی همانند: ساب پذیری بسیار بالا، مقاومت در برابر جذب آب و رنگ زیبا و خیره کننده  را داراست.

سخن آخر:

در این مقاله شما را با این نوع اسلب سنگ آشنا کردیم. برای سفارش این نوع سنگ با توجه به شیوع ویروس کرونا می توانید فقط با گرفتن شماره مشاورین ما خرید خود را انجام دهید.آخرین اخبار ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط
دیدگاه ها

1 دیدگاه برای “اسلب سنگ مرمر پرتقالی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *