اسلب سنگ سفید ازنا

سنگ اسلب سفید ازنا

یکی از محبوب ترین محصولات کارخانه سنگ بری یونیک اسلبب سنگ سفید ازنا می باشد. در این مطلب می خواهیم در مورد اسلب سنگ سفید ازنا با شما صحبت کنیم و بعد از آن کاربرد و موارد استفاده آن را برای شما بیان کنیم. البته این توضیحات در قالب پرسش ها و پاسخ های متداول مطرح خواهند شد. با ما همراه باشید و این مقاله را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید.

 • ماهیت اسلب سنگ چینی ازنا چیست؟
 • ویژگی های سنگ اسلب سفید ازنا کدام اند؟
 • کاربرد های این نوع سنگ بیش تر در چه زمینه ای می باشد؟
 • فاکتور های مهم در تایین قیمت اسلب ازنا کدام اند؟

ماهیت اسلب سنگ سفید ازنا چیست؟

معدن این سنگ در استان لرستان، در نزدیکی شهر ازنا واقع  شده است. نام دیگر اسلب سنگ سفید ازنا، چینی ارباب می باشد.این نوع سنگ با رنگ سفید و خطوط طوسی و مشکی مورب دیده می شود. طبق آنالیز های انجام شده روی سنگ ها، این سنگ در دسته سنگ های ممتاز دنیا قرار می گیرد. اسلب سنگ سفید ازنا پس از استخراج در معدن توسط کار خانه یونیک سنگ خریداری می شود. و بعد از مرحله حمل و نقل به کارخانه می آید. در این مرحله متخصصین و کارگران زحمت کش کارخانه عملیات برش را روی آن انجام می دهند. پس از برش مراحل فراوری را طی می شود. پس از آن آماده ارائه و توضیع در بازار می گردد.

سنگ اسلب سفید ازنا

ویژگی های سنگ اسلب سفید ازنا

 1. جنس کریستالی
 2. نور بیشتری را منعکس می کند.
 3. براق و شفاف است.
 4. از نظر قیمت سنگ اسلب مناسب تر از بقیه سنگ می باشد.
 5. تراکم بسیار بالا
 6. مقاومت در برابر فشار
 7. استحکام بالا
 8. جذب آب بسیار کم
 9. رنگ جذاب و خاص

کاربرد های این نوع سنگ بیش تر در چه زمینه ای می باشد؟

همان طور که در مقاله های قبلی دیدید. اسلب ها با توجه به ویژگی هایشان کاربرد های مختلفی دارند.چند نمونه از کاربرد این نوع سنگ عبارت اند از:

 1. سرویس های بهداشتی و حمام
 2. استفاده به جای کفپوش
 3. نمای بیرونی ساختمان ها
 4. دکورسیون داخلی
 5. راه پله ها
 6. روشویی
 7. سنگ قبر

فاکتور های مهم در تایین قیمت اسلب ازنا کدام اند؟

این نوع سنگ به دلیل لوکس بودن و قیمت مناسب تر نسبت به نمونه های خارجی از محبوبیت فراوانی در بین سازندگان برخوردار است. این ویژگی باعث شده تا اسلب سنگ سفید ازنا در بسیاری از پروژه ها استفاده شود. قیمت این نوع سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را عنوان می کنیم

 • میزان پاکی یا یکدست و یک رنگ بودن سنگ

هر چقدر خطوط مشکی و طوسی موجود در سنگ کمتر باشد. در اصطلاح میزان پاکی آن سنگ بیشتر است. پاکی سنگ با قیمت آن ارتباط مستقیم دارد. هر چه قدر سنگ پاکتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

 • اندازه اسلب سنگ چینی ازنا

اندازه اسلب ها نیز با قیمت رابطه مستقیم دارد. هر چه قدر اسلب بزرگتر وضخیم تر باشد قیمت آن افزایش می یابد.

 • هزینه های فرآوری سنگ:

بیشترین تاثیر در قیمت  اسلب ها هزینه فراوری آن ها می باشد.

 • هزینه های حمل و نقل

همه جوانب در قیمت گذاری سنگ ها موثر هستند. اما این بخش تاثیر بسیار ناچیز در تایین قیمت اسلب ها دارد.

در این مطلب شما را با نوع دیگری از اسلب های کارخانه یونیک آشنا کردیم. همکاران ما در کارخانه سنگ بری یونیک بهترین محصولات اسلب و خدمات فروش را به شما ارائه می کنند. یکی از خدمات ما پشتیبانی دائم و همیشگی برای خریداران و مشاوره به مشتریان جدید به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. جهت خرید سنگ مرمر مورد نظر خود با مشاورین وبسایت یونیک تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. جهت آگاهی از آخرین اخبار مربوط به کارخانه یونیک صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.


5 پاسخ به “اسلب سنگ سفید ازنا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.