کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

اسلب گرانیت جنگلی بیرجند

همانطور که در مقالات قبلی به شما قول داده بودیم بیشتر در مورد سنگ های گرانیت برای شما مطالب جدید بگذاریم در این مقاله نیز به قول خود عمل می‌کنیم و یک مقاله در مورد گرانیت جنگلی بیرجند برای شما آماده کردیم. در این مقاله در مورد این سنگ بسیار خاص برای شما توضیحاتی در مورد ماهیت ، موقعیت ، ویژگی ها ، و کاربردهای این سنگ برای شما آماده کردیم.

ماهیت سنگ اسلب گرانیت جنگلی بیرجند :

همانطور که در بالا گفته شد، اسلب بیرجند از نوع سنگ های گرانیت می باشد. این سنگ با یک پس زمینه سبز مایل به تیره که در سطح آن رنگ های زرد پراکنده شده اند نمایش داده می شود. این سنگ به سبب رنگ خاص خود بسیار مورد توجه معماران و مهندسان گرامی قرار گرفته است.

 

اسلب گرانیت جنگلی بیرجند

 

 موقعیت معدن گرانیت جنگلی بیرجند :

معدن سنگ گرانیت جنگلی بیرجند در شرق کشور واقع در استان خراسان جنوبی در نزدیکی شهر بیرجند قرار دارد. در مقالات قبلی نیز یک سنگ از بیرجند به نام مرمریت آرک بیرجند به شما معرفی کرده بودیم. معادن خیلی زیادی در استان خراسان جنوبی قرار دارند . لازم به ذکر است که بگوییم استان خراسان جنوبی از لحاظ معادن سنگ بسیار بسیار ثروتمند می باشد.

ویژگی ها :

اسلب های گرانیت به طور کلی ویژگی های خاصی دارند. گرانیت جنگلی بیرجند ازین قاعده مستثنا نیست. در ادامه یک سری از ویژگی های اسلب های گرانیت را با شما بررسی می کنیم.

ساب پذیری

اولین ویژگی که با آن برخورد میکنیم ساب پذیری بسیار بالاست. این ویژگی باعث می شود که سنگ هنگام سابیدن شکسته و یا دچار موج نشود.

 استحکام بالا:

دومین ویژگی که باعث جذابیت سنگ گرانیت جنگلی بیرجند می‌شود استحکام بالای این سنگ ها می باشد. انسان ها در برابر ضربه و فشار بیش از حد و تغییرات آب و هوایی مقاوم اند.

طول عمر بسیار بالا:

یک ویژگی اسلب گرانیت جنگلی بیرجند که بسیار مورد توجه قرار گرفته و طول عمر بسیار بالای این سنگ است. این سنگ در دراز مدت خصوصیات و ویژگی هایش تغییر نمیکند. از این رو مورد توجه معماران گرامی قرار گرفته است.

و دیگر ویژگی هایی که قبلاً به آنها پرداخته ایم.

کاربردهای اسلب جنگلی بیرجند:

سنگ های گرانیت به سبب ویژگی های بسیار متنوعشان در خیلی از مکان های ساختمان ها استفاده می شوند. در این بخش می‌خواهیم به چند مورد از این کاربردها اشاره کنیم، این کاربردها عبارتند از:

  • جزیره آشپزخانه
  • نمای بیرونی
  • راه پله‌ها و پاگرد ها
  • کف لابی هتل ها و مجتمع های تجاری لوکس
  • سنگ فرش کف منازل
  • دیواره لابی هتل ها و مجتمع های تجاری لوکس
  • تی وی روم
  • سرویس های بهداشتی و مستر ها
  • میزهای پیشخوان در هتل ها و مجتمع های تجاری لوکس

و دیگر مواردی که در مقالات قبلی برای شما ذکر کردیم.

سخن پایانی :

در این مقاله در مورد ویژگی ها ، کاربرد ها ، ماهیت سنگ و موقعیت معدن این سنگ توضیحات ویژه‌ای ارائه کردیم. جهت مشاوره و خرید سنگ با شماره کارشناسان و متخصصان ما در کارخانه سنگبری یونیک تماس بگیرید. برای آگاهی از آخرین اخبار سایت ،  صفحه ی ما را در اینستاگرام دنبال کنید.