کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

سنگ اسلب چینی بلوکلاسیک

سنگ اسلب چینی بلوکلاسیک یکی دیگر از محصولات سنگ بری یونیک می باشد که درخواست ها برای آن فراوران می باشد. این سنگ ویژگی های بسیار زیادی دارد که می خواهیم آن ها را به شما معرفی کنیم.علاوه بر ویژگی ها یک توضیحات جامعی در مورد موقعیت معدن ، کاربرد ها و ماهیت این سنگ می پردازیم.

سنگ اسلب چینی بلوکلاسیک چیست؟

سنگ اسلب چینی بلو کلاسیک یکی از سنگ های تولیدی در کارخانه یونیک می باشد. همان طور که از اسمش پیداست در دسته سنگ های کریستال یا چینی قرار گرفته است.این سنگ با پس زمینه آبی کم رنگ و رگه ها و هاله های رنگ سفيد و خاكستري و مشكي نمایش داده می شود. که این سنگ را به دسته سنگ های محبوب کارخانه سنگ بری یونیک تبدیل کرده است.

 

سنگ اسلب چینی بلو کلاسیک

 

موقعیت معدن سنگ بلوکلاسیک کجاست؟

زادگاه این سنگ استان خراسان شمالی می باشد.

ویژگی های اسلب چینی بلوکلاسیک:

ویژگی های سنگ بلو کلاسیک همانند دیگر سنگ های چینی می باشد. اما یک سری تفاوت ها در آن احساس می شود.

۱-عدم وجود رگه ها در سطح سنگ:

چیزی که این سنگ را متفاوت کرده این است که رگه ها فرو رفتگی در سنگ بلو کلاسیک وجود ندارد.

۲- تراکم زیاد:

دیگر ویژگی که سنگ چینی بلوکلاسیک دارد، تراکم بسیار بالای این سنگ می باشد.

۳- استحکام بالا:

استحکام این سنگ به قدری بالاست که آن را با سنگ های گرانیت مقایسه می کنند.به همین دلیل در مراحل فراوری این سنگ تعدادی نکته وجود دارد که باید آن ها را رعایت کرد. در بخش فراوری همین مقاله این موضوع را برای شما باز می کنیم.

۴-قیمت مناسب:

این سنگ به سبب این که فرو رفتگه های دیگر سنگ ها را ندارد، اپوکسی کمتری استفاده می کند. اگر یادتان باشد در مقالات قبلی یکی از عوامل موثر در قیمت میزان استفاده اپوکسی در مراحل فراوری بود. به سبب استفاده اپوکسی کمتر از قیمت مناسب تری برخوردار است.

نحوه فراوری این سنگ در کارخانه سنگ بری یونیک چگونه است؟

الماسي كه براي برش سنگ چینی بلوکلاسیک استفاده ميكنيد باید بسيار تيز باشد. در غیر این صورت باعث از بين بردن الماس اره شما مي شود . سنگبري يونيك به خاطر اينكه دچار چنين مشكلي نشود وقتي الماس تيغه هاي اره رو به اتمام هست يكي يا دو تا از اين كوپ را ميبرد . بعد از آن، الماس دستگاه خود را عوض ميكند. البته در اينده در مورد اره و تيغه اره و الماسي كه روي تيغه اره چسبانده ميشود، مفصل صحبت می شود. پس در نتيجه فراوري اين سنگ در يونيك كم ميباشد . حدودا هر ماه يك كوپ اين سنگ برش مي خورد.

 

کاربرد های سنگ اسلب چینی بلوکلاسیک :

سنگ اسلب بلو کلاسیک همانند دیگر سنگ های چینی می توان در قسمت های مختلفی به کار برد. اما به سبب مقاومت بسیار زیادی که در بالا ذکر شد می توانیم در :

  • كف سالنهاي نمايش اتومبيل
  • کف فروشگاه های زنجیره ای

به طور کلی در هرجایی که رفت و آمد زیاد است می توان استفاده کرد.

سخن پایانی:

در این مقاله هر چه لازم بود  در مورد سنگ بلوکلاسیک بدانید در اختیار شما قرار دادیم.لطفا برای مشاوره و خرید سنگ با متخصصین و مشاورین ما تماس بگیرید.صفحه اینستاگرام ما را فراموش نکنید و اگر از مطالب آن لذت بردید صفحه ما را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.