کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

اسلب چینی ابری بروجرد

سنگ چینی ابری بروجرد یکی دیگر از سنگ هایی است که می خواهیم در کارخانه سنگبری یونیک توضیحاتی را برای آن ارائه کنیم. همچنین سوالاتی که شما می‌پرسید پاسخ می دهیم. سوالات شما عبارتند از:

 • ماهیت سنگ اسلب چینی ابری بروجرد چیست؟
 • موقعیت معدن چینی ابری بروجرد در چه جایی قرار دارد؟
 • ویژگی های سنگ اسلب چینی بروجرد کدامند؟
 • این سنگ در چه جاهایی استفاده میشود؟

 ماهیت اسلب چینی ابری بروجرد چیست؟

این سنگ با یک پس زمینه سفید و آبی تیره و در سطح جهان خطوط خاکستری تیره و روشن و همچنین خطوط سفید دیده می شود. همانطور که از اسم این سنگ پیداست دسته سنگ های چینی قرار میگیرد. همچنین به دلیل طرح و نقشی که در سطح این سنگ وجود دارد بسیار مورد توجه معماران قرار گرفته است. در بخش کاربرد ها برای شما ذکر می کنیم که در چه جاهایی و معماران گرامی از سنگ اسنپ چینی ابری بروجرد استفاده می کنند.

 

اسلب چینی ابری بروجرد

 

 موقعیت معدن چینی ابری بروجرد در چه جایی قرار دارد؟

در مقالات قبلی برای شما از سنگ های چینی موجود در استان لرستان تعدادی از آنها را معرفی کردیم. در این مقاله نیز موقعیت معدن اسلب چینی بروجرد یکی دیگر از معادن موجود در استان لرستان می باشد را برای شما به صورت حدودی عنوان می کنیم. هرچند چه موقعیت دقیقی از این معدن در دسترس نیست اما این معدن در شهرستان بروجرد در استان لرستان واقع شده است قرار دارد.

 ویژگی های این سنگ:

سنگ ویژگی های بسیار فراوانی برخوردار است. تقریباً همه ویژگی های آن با سنگ های چینی برای شما توضیح دادیم یکسان میباشد. اما در این مقاله نیز به چند مورد از آنان می پردازیم. برخی از ویژگی های سنگ چینی بروجرد عبارتند از:

 1. جنس کریستالی
 2. نور بیشتری را منعکس می کند.
 3. براق و شفاف است.
 4. از نظر قیمت مناسب تر از بقیه سنگ می باشد.
 5. تراکم بسیار بالا
 6. مقاومت در برابر فشار
 7. استحکام بالا
 8. جذب آب بسیار کم
 9. رنگ جذاب و خاص

و دیگر ویژگی هایی که در مقالات قبلی برای شما توضیح دادیم.

کاربرد ها:

همانطور که میدانید استفاده از سنگ های چینی بسیار گسترده می باشد و در همه جا می توان از این سنگها استفاده کرد.از کاربردهای فراوان سنگ اسلب چینی ابری بروجرد می توان موارد زیر اشاره کرد:

 1. سرویس های بهداشتی و حمام
 2. استفاده به جای کفپوش
 3. نمای بیرونی ساختمان ها
 4. دکورسیون داخلی
 5. راه پله ها
 6. روشویی
 7. سنگ قبر
 8. ساخت مصنوعات سنگی و مجسمه ها

اشاره کرد. همچنین کاربرد های دیگری نیز می توان از این سنگ نام برد که از حوصله شما خارج بوده و در مقالات بعدی به آن ها رسیدگی می کنیم.

سخن پایانی:

این مقاله به بررسی یکی دیگر از سنگهای کریستالی به نام اسلپ چینی ابری بروجرد پرداختیم. از لحاظ کیفیت و کارایی و ویژگی های سنگ آن را بررسی کردیم. شما می توانید با تماس گرفتن با مشاورین ما در کارخانه یونیک در صورت موجود بودن این سنگ را سفارش داده و اگر موجود نبود می توانید از سنگهای جایگزینی که متخصصین و مشاوران کارخانه یونیک به شما معرفی می‌کنند استفاده کنید. لطفاً در اینستاگرام به شبکه‌های اجتماعی دیگر ما را دنبال کنید تا بتوانید از آخرین اخبار سایت مطلع شوید.