کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

سنگ اسلب اصفهان

سلام. در مقالات قبلی راجه به مراحل تولید و فراوری اسلب ها و انواع اسلب ها با شما صحبت کردیم. امروز می خواهیم در مورد خرید سنگ اسلب اصفهان با شما صحبت کنیم. در این باره برای شما سوالات متعددی بوجود آمده است. برخی از این سوالات عبارت اند از:

  • اسلب سنگ چیست؟
  • تغییر تحول در فراوری اسلب سنگ ها
  • استاندارد های جهانی آن چگونه است؟
  • معرفی کارخانه سنگ بری یونیک
  • مکان های ساخته شده با استفاده از سنگ اسلب های تولید شده در یونیک سنگ

 

اسلب سنگ چیست؟

قطعات سنگ های صیقلی بزرگتر از یک متر مربع را در زبان انگلیسی اسلب می گویند. هنوز واژه فارسی معادل آن در صنعت سنگ ایران رایج نشده است. به طور کلی از واژه های ورقه یا قطعه سنگ می توان بجای اسلب استفاده کرد.

 

سنگ اسلب اصفهان

 

تغییر و تحول در فراوری اسلب سنگ:

سنگ های اسلب از دیرباز تاریخ در معماری مورد استفاده بوده اند. با پیشرفت تکنولوژی صنعت سنگ نیز در فرآوری دچار تحولات فراوانی شده و در ترمیم، پوشش سطحی سنگ ها و برش پیشرفت بسیاری به وجود آمده است. برای مثال امروزه ضخامت سنگ های اسلب دارای استاندارد جهانی حدود ۲۰ میلیمتر است.  این استاندارد و بسیاری از استانداردهای سطح بین المللی دیگر به دلیل حضور پر رنگ یونیک در بازار صادرات و ارز آوری برای کشور در فرآیند تولید و فراوری به خوبی رعایت می شوند.

معرفی کارخانه سنگ بری یونیک برای خرید سنگ اسلب اصفهان

مجتمع سنگ یونیک در ۱۵ کیلومتری غرب شهر اصفهان و در شهرک سنگ محمود آباد، مشهور به قطب صنعت سنگ ایران  قرار دارد. از مشخصات یک تولید کننده با کیفیت سنگ اسلب باید به کنترل و به روز آوری کیفیت در تمامی مراحل تهیه مواد اولیه، تجهیز ماشین آلات، فرآوری، بسته بندی، فروش و پشتیبانی پس از فروش اشاره نمود.

وجه تمایز کارخانه سنگ بری یونیک :

یونیک، عرضه کننده سنگ اسلب اصفهان، در تمامی مراحل تهیه، تولید و فروش سنگ از بروز ترین تجهیزات و امکانات موجود در کشور بهره برده و علی رغم مشکلات حاصل از تحریم های موجود علیه کشور با تکیه بر دانش داخلی و تهیه ماشین آلات بروز در سطح جهانی کیفیت مورد انتظار معماران، طراحان و واسطه های مشکل پسند و طالب بهترین ها را برآورده می سازد. ما از بهترین سنگ خام از برجسته ترین معادن سنگ را تهیه و نه تنها از خام فروشی جلوگیری نموده بلکه با ایجاد ارزش افزوده و در بسیاری موارد صادرات سنگ موجبات اشتغال و ارز آوری را برای اقتصاد کشور فراهم می آوریم.

مکان های ساخته شده با استفاده از سنگ اسلب های تولیدی در سنگ بری یونیک:

همانطور که اشاره شده، یونیک تولید کننده سنگ اسلب در اصفهان می باشد. اما جهت عرضه محصولات خود هیچ مرز و محدوده ای ندارد. همچنین برای ارسال تولیدات خود به جایجای کشور و جهان اعلام آمادگی می دارد. امروزه بسیاری از ساختمان های تازه ساز و به روز اصفهان زیبا در محدوده های مهرآباد، مرداویج، مشتاق، شیخ صدوق و … از اسلب های تولید یونیک در تزئینات نما، دکوراسیون داخلی و اکسسوری های خود استفاده کرده اند.

در این مقاله شما را با سنگ اسلب اصفهان آشنا کردیم. جهت مشاوره و خرید سنگ اسلب با شماره های موجود در قسمت بالایی سایت تماس بگیرید.برای آگاهی از آخرین بروز رسانی های سایت صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.