کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

سنگ جزیره آشپزخانه

یکی از موارد کاربرد اسلب ها همانطور که در بسیاری از مقالات سایت ما تکرار شده، جزیره آشپزخانه می باشد. در ادامه برای شما توضیح می دهیم که چگونه اسلب ها در این ناحیه به کار برده می شوند.

سنگ جزیره (stone island kitchen) در واقع همان سنگ اپن آشپزخانه می باشد که یگر مثل طرح های قدیمی نبوده  و در آشپزخانه به عنوان میزغذاخوری، خرد کردن سبزیحات و … استفاده می شود. جزایر اصلی آشپزخانه زندگی خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی خانوادگی در قالب میزهای چوبی مزرعه آغاز کردند. این جزایر اولیه فضای اضافی مورد نیاز برای تهیه غذا را به آشپزها می دادند و همچنین کم کم به مناطقی آرام و غیررسمی برای غذاخوری تبدیل شدند و در عصر حاضر جزیره آشپزخانه نامیده می شوند.

انواع طراحی در آشپزخانه ها:

ما در بحث طراحی آشپزخانه چندین مدل مختلف دارد. که در انواع کلاسیک،اوپن،جزیره و به شکل U دسته بندی می شوند. که در مدل جزیره و اوپن که یک مدل بسیار قدیمی است از سنگ های اسلب استفاده می شود.سنگ های اسلب در این مدل ها در پیشخوان قرار می گیرند که در ادامه آن را به صورت کامل برای شما شرح خواهیم داد.

جزیره ( کانتر)

جزیره، کانتر یا همان پیشخوان آشپزخانه های مدرن بخش بسیار مهمی از خانه های امروزی محسوب میشود. بسیاری از امور خانه نظیر: گفتگوها ، صرف وعده های غذایی و … در فضای جزیره صورت می‌گیرند.

به چه دلیل در ساخت سنگ جزیره آشپزخانه از اسلب ها باید اسفاده کنیم؟

کانترها در معرض مخاطرات فراوانی از جمله حرارت ، مایعات، چربی، ظروف نوک تیز، رنگ و… قرار دارند. بنابراین انتخاب متریال مناسب برای ساخت آنها بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی های یک سنگ استفاده شده برای کانتر چگونه است؟

سنگ جزیره آشپزخانه

مواد متخلخل، اشتعال پذیر و جاذب آب مناسب این بخش خانه نیستند. حتی استفاده از برچسب و رنگ نیز بر روی آنها نمی تواند موجب جلوگیری دائمی از آسیب های وارده گردد.ذکر این نکته نیز ضروری است که استفاده سنگ اسلب طبیعی نامرغوب یا با فراوری نامناسب،می تواند جلوه منزل شما را از آن حالت زیبایی که داشت خارج کند.

چه سنگ هایی برای جزیره مناسب اند؟

همان طور که گفتیم سنگ های استفاده شده در پیشخوان در معرض خطرات بسیاری قرار دارند. از این رو باید ویژگی هایی نظیر:

  • ضد خش بودن
  • مقاوم در برابر حرارت
  • ضد اشتعال بودن
  • استفاده از با کیفیت ترین مواد در مراحل فراوری

و مخالف تمام ویژگی هایی که در بند قبلی ذکر شد. بنابراین در صورت انتخاب سنگ طبیعی مناسب می توان پیشخوان ها را به شکلی مناسب طراحی نمود.

مزیت های استفاده از سنگ مناسب در قسمت جزیره:

انسان امروزی که در فضای زندگی خود اسیر مصنوعات متنوعی گشته. با شوق فراوانی همواره به دنبال صرف زمان در طبیعت است. با بهره گیری از سنگ طبیعی مناسب در پیشخوان ها می توان قلب کوه و طبیعت را به خانه آورد و فضای خانه را روح نواز نمود.

سنگ های موجود برای پیشخوان در کارخانه یونیک سنگ کدام اند؟

تمامی سنگ های اسلب موجود در مجموعه یونیک به دلیل کیفیت بالای سنگ معدن و استفاده از محصولات و ماشینهای پیشرفته و به روز در فراوری آنها، قابل استفاده در تمامی قسمت های دکور منزل و پیشخوان یا کانتر هستند.

ما در این سری از مقالات در کارخانه سنگ بری یونیک سعی بر آن داریم تا بر دانش شما در حیطه انتخاب سنگ ها بیافزاییم. همچنین شما با آگاهی از مراحل تهیه سنگ در کارخانه یونیک می توانید با یک تلفن سفارش سنگ مورد نظر خود را ثبت کنید. به این دلیل که از مراحل و جنس سنگ های ما اطلاع دارید با خیالی آسوده این کار را انجام می دهید. دیگر لازم نیست که از راه دوری به سنگ بری یونیک بیایید و پس از دیدن سنگ ها آن را ثبت کنید. برای اخبار بیشتر صفحه سنگ بری یونیک را در اینستاگرام دنبال کنید.