کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

لایم استون سیلور گوهره

در مورد سنگهای لایم استون در مقالات قبلی مانند مقاله سنگ اسلب لایم استون چیست برای شما توضیحاتی را دادیم. در این مقاله می‌خواهیم به صورت تخصصی در یک سنگ لایم استون به نام سنگ لایم استون سیلور گوهره را برای شما به صورت مفصل باز کرده و توضیح دهیم. در ابتدا  ماهیت سنگ را بررسی و سپس موقعیت آن و بعد از این دو ویژگی ها و کاربردهای آن را با هم بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 ماهیت سنگ لایم استون سیلور گوهره:

ماهیت سنگ سیلور گوهره همان طور که می دانید از جنس لایم استون می باشد. این سنگ با پس زمینه قهوه ای و مشکی و در سطح خود فعال ها و خط های سفید نمایش داده می شود.

 

سنگ لایم استون سیلور گوهره

 

ویژگی های  سنگ لایم استون سیلور گوهره

در مقالات قبلی به شما گفتیم که این سنگ جزء جوان ترین سنگ رسوبی می باشد. این سن کم تر باعث شده تا نسبت به سنگ های رسوبی دیگر از مقاومت فشاری کمتری برخوردار شود.همچنین باید به شما بگوییم که بیش تر سنگ را مواد آهکی تشکیل داده اند.و این ویژگی ها باعث شده اند تا ویژگی هایی همچون ویژگی های زیر را در خود جای دهند.

  • به دلیل این که مقاومت فشاری کمی دارد،با کوچک ترین ضربه خورد می شود.
  • جذب آب بسیار بالا به دلیل وجود مواد آهکی فراوان
  • وجود زمینه های یکنواخت ، روشن و زیبا

کاربرد ها:

سنگ اسلب لایم استون سیلور گوهره را نمی توان مانند سنگ های قبلی در همه جا استفاده کرد. اما می توانیم در جاهای مختلفی از آن استفاده کنیم که ۳ ویژگی زیر را دارند:

  • جاهایی که احتیاج به شستشو و ریختن آب ندارند.
  • تردد کمتری در آن جا صورت می گیرد.
  • در جایی قرار نداشته باشد که ممکن است ضربه بخورد.

البته با بروز شدن علوم در زمینه فراوری سنگ،مقاومت این سنگ ها را با مواد مورد استفاده در فراوری به قدری زیاد می شود که می توان این سنگ ها را در نمای بیرونی نیز استفاده کرد.

عوامل موثر در قیمت سنگ اسلب  لایم استون سیلور گوهره :

از عوامل موثر در قیمت لایمستون سیلور گوهره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 پاکی سنگ:

یکی از مهمترین عوامل موثر در قیمت سنگ پاکی و عدم وجود خطوط در سطح سنگ می باشد. هر چه این خطوط در سطح سنگ اسلب لایم استون سیلور گوهره کمتر باشد بر قیمت آن افزوده می‌شود.

 ابعاد سنگ:

هرچه مساحت سطح سنگ بزرگتر باشد بر قیمت آن نیز افزوده می شود. همچنین این حرف در مورد ضخامت اسلب سنگ هم صدق می کند.

مواد استفاده شده در فراوری سنگ لایم استون:

هر چه مواد استفاده شده در فرآوری با کیفیت تر باشد ، بر قیمت این سنگ نیز افزوده می شود.

سخن پایانی:

ممنون از اینکه ما را با یک مقاله دیگر همراهی کردید. در این مقاله راجع به ماهیت ویژگی و کاربردهای سنگ اسلب لایمستون سیلور گوهره  توضیحاتی را به شما ارائه کردیم. امیدواریم که لذت کافی را برده باشید. جهت مشاوره و خرید اسلب های با کیفیت کارخانه یونیک با مشاورین و متخصصین ما در سایت سنگبری یونیک تماس بگیرید. همچنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام دنبال کنید.