فروش و ارسال با کیفیت ترین اسلب و انواع پلاک سنگ
امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

محصولات جديد سنگبری يونيك

۲۶ آبان ۱۴۰۰ 1481

محصولات جديد سنگبری يونيك معرفی شد.یونیک همواره در تولید سنگ های اسلب با کیفیت در کشور یک گام جلو تر بوده است. در زمینه سنگ های کریستال یا به عبارتی سنگ های چینی با بهترین معادن کشور از جمله:

 • الیگودرز
 • قروه
 • لایبید
 • ازنا
 • نیریز
 • لاشتر

همکاری دارد.

پس از خرید این سنگ ها با فراوری به بهترین شکل ممکن آن ها را به شما مردم گرامی عرضه کرده است.همچنین کارخانه ما با معماران صاحب سبک و پروژه های بزرگ همکاری های زیادی را داشت.اما اینک ما و همکاران ما در کارخانه سنگ بری یونیک تصمیم گرفتیم تا گام بلند تری را برای خدمت رسانی به مردم شریف ایران برداریم. همانطور که در سایت مشاهده می کنید در کیفیت فراوری کارخانه سنگ بری یونیک زبانزد عام بوده است.

محصولات جديد در کارخانه یونیک:

ما تصمیم گرفتیم تا از کشور یونان که معدن های بسیار فراوانی در زمینه سنگ های کریستال کاملا سفید را دارد.تعدادی از این سنگ ها را وارد کنیم. ما به دلیل عدم وجود نمونه های داخلی مجبور به این تصمیم شدیم. فرآوری سنگ اسلب های کریستال مشهور کشور یونان با کیفیت و استاندارد یونیک، اینک در متراژ و ابعاد گوناگون و بدون محدودیت در سالن نمایشگاه یونیک قابل عرضه است.

 

مشهور ترین سنگ های وارد شده از یونان :

از جمله مشهور ترین سنگ های یونان می توان به:

 • اسلب کریستال تاسوس
 • سنگ اسلب وینی
 • سنگ اسلب هلن

اشاره نمود.

چرا معماران گرامی همواره به دنبال اسلب سنگ های کاملا سفید هستند؟

استفاده از رنگ سفید در تزئینات داخلی و خارجی فضاهای معماری حس سادگی، تازگی و پاکیزگی را القا می کند. همچنین گفته می شود که موجب افزایش تمرکز و تقویت حافظه می گردد. حال اگر این رنگ از دل طبیعت و به طور طبیعی و به شکل سنگ باشد ارزش دوچندانی پیدا می کند.شاید به همین دلیل، امروزه معماران و طراحان تزئینات با ولع خاصی به دنبال سنگهای طبیعی کاملا سفید هستند.

 

سنگ اسلب تاسوس:

اولین نمونه برای محصولات جديد سنگبری يونيك سنگ اسلب تاسوس می باشد.یکی از انواع سنگ های طبیعی سفید، کریستال(چینی) تاسوس (مایا) از معادن کشور یونان می باشد. با توجه به شهرت معماری سنگی سفید رنگ شهرهای مختلف این کشور بسیار مورد توجه و تقاضای مصرف کنندگان بوده و برخی معتقدند تاسوس از خالص ترین سنگهای سفید طبیعی موجود در جهان است. این سنگ آهکی با توجه به ضخامت و نوع صیقل ارزش گذاری و قیمت گذاری می شود و از سنگ‌های گران قیمت و محبوب در سطح بین المللی است.

 

محصولات جديد سنگبری يونيك -سنگ اسلب تاسوس

 

به دلیل نرمی جنس آهکی سنگ، فرآوری آن با سنگ های ماربل معادن داخل کشور متفاوت بوده و کارشناسان پروژه یونیک با بررسی و آزمایش های فراوان موفق به فرآوری صحیح سنگ تاسوس بویژه در زمینه کاربرد اپوکسی و صاب اسیدی در راستای ایجاد سطح صیقلی با کیفیت شده‌اند.

چرا باید این اسلب سنگ ها را در ساختمان بکار گیری کرد؟

از دلایل کاربرد این رنگ سنگ(سفید) می توان به:

 • گرایش به مینیمالیسم
 • همخوانی فراوان آن با سایر اجزای تزئینی و
 • کاربردی فضاهای معماری

اشاره کرد. به طوری که چه در طراحی نمای بیرونی، چه نماهای داخلی و کف سازی و همچنین ساخت اکسسوری هایی مانند کانترتاپ گرایش به استفاده از سنگ سفید بسیار زیاد است.

سخن پایانی:

در این مقاله به شما در مورد محصولات جديد سنگبری يونيك توضیحاتی را دادیم.در مقالات بعدی به صورت مفصل تری به این محصولات خواهیم پرداخت..ما و همکارانمان در کارخانه سنگ بری یونیک سعی بر آن داریم تا بهترین و با کیفیت ترین سنگ اسلب موجود را برای شما هموطنان و مشتریان گرامی فراهم کنیم.در صورت عدم موجودی این نوع اسلب سنگ می توانید در نوشته قیمت سنگ اسلب مشابه این اسلب را انتخاب کنید. جهت مشاوره برای خرید و خدمات ما با مشاورین ما تماس بگیرید. برای به دست اوردن اطلاعات بیشتر صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

برچسب ها :   
مطالب مرتبط
دیدگاه ها

1 دیدگاه برای “محصولات جديد سنگبری يونيك”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *