کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

مراحل فراوری مرمر پاییزان

در این مقاله در مورد مراحل فراوری اسلب مرمر پاییزان با شما صحبت می کنیم. اسلب مرمر پاییزان یکی از معروف ترین و زیباترین اسلب های  موجود در کارخانه سنگبری یونیک میباشد. همچنین این نکته را در نظر بگیرید که مراحل فرآوری این سنگ بسیار حساس می باشد که بعد از این که به شما یک معرفی جامعی از این اصل به ارائه دادیم مراحل فرآوری آن را برای شما توضیح می دهیم.

 اسلب مرمر پاییزان

معدن این نوع اسلب در استان یزد می باشد.  اسلب مرمر پاییزان بیشتر با زمینه سفید و خطوط طلایی در سطح خود،به نماش گذاشته می شود. این سنگ بیشتر در داخل منازل و مکانهای عمومی لوکس به کار برده می شود خطوط طلایی رنگ موجود در سطح  مرمر پاییزان باعث خاص بودن این نوع سنگ شده است. از کاربردهای بیشترین سنگ میتوان‌ به تی وی روم ، میزهای پیشخوان ،  دیوار لابی هتل ها ، جزیره آشپزخانه، دیواره مجتمع های تجاری اشاره کرد. اين سنگ بيشتر به صورت بوك مچ و فور مچ مورد استفاده قرار ميگيرد و اكثرا پشت سنگ مرمر نور مي اندازند چون سنگ مرمر پاييزان نور را عبور ميدهد و اين كار زيبايي دو چندان به سنگ مرمر ميبخشد ولي هزينه بالاي در بر دارد اين كار و پيشنهاد يونيك  اين است كه روي سنگ مرمر  نور پردازي كنند.

از ویژگی های این سنگ می توان به رنگ خواص آن ،  ساب پذیری و عبور نور  از خود اشاره کرد . در ادامه می خواهیم  برای شما توضیح دهیم که این سنگ ،در کارخانه سنگبری یونیک فرآوری می‌شود.

 

 

مراحل فراوری اسلب مرمر پاییزان

 

 مراحل فراوری اسلب مرمر پاییزان در کارخانه سنگبری یونیک:

در مقاله کارخانه سنگبری یونیک  برای شما توضیح دادیم که چگونه  اسلب ها را فراوری می‌کنیم. اما این اسلب با دیگر اسلب ها مراحل فراوری متفاوتی دارد. دلیل این تفاوت وجود رگه های طلایی در سطح سنگ اسلب مرمر پاییزان میباشد این رگه ها باعث شده‌اند تا سنگ هنگام برش شکننده تر باشد.

۱- وکیوم کردن سنگ

به همین دلیل ما قبل از آنکه کوپ سنگ را وارد اره سالنی کنیم ، آن را وکیوم می‌کنیم. وکیوم کردن یعنی چه کوپ سنگ را داخل یک پلاستیک نسوز قرار می دهیم. پس از قرار دادن در پلاستیک نسوز لبه های پلاستیک را به لبه های کوپ سنگ مرمر پاییزان  میچسبانیم. پس از آن دستگاه مکنده را روی کوپ قرار می دهیم تا از طریق شلنگ های مخصوصی که دورکوپ پیچیده شده اپوکسی را به داخل رگ های سنگ وارد کنیم. پس از این کار کوپ سنگ آماده برش می شود.

۲- برش کوپ سنگ و تبدیل به پلاک های بزرگ:

پس از آن که مرحله وکیوم کردن را پشت سر گذاشتیم ، کوپ سنگ مرمر پاییزان را درون دستگاه اره سالنی قرار میدهیم. برش این سنگ با حساسیت و دقت بسیار بالا انجام می شود.

۳- اضافه کردن توری و اپوکسی

بعد از ان هر ورق ان سنگ روي گاريهاي مخصوص خوابانده ميشود و با بهترين اپوكسي موجود در ايران فراوري ميشود.

۴- ساب و صیقل سنگ:

بعد از چند روز كه اپوكسي سنگ خوب خشك شد صيقل داده ميشود . يونيك در صيقل دادن سنگ اسلب مرمر پاییزان بسيار بادقت و با كيفيت عمل ميكند و از بهترين سايندهاي اسيدي اروپايي استفاده ميكند . به همين خاطر سنگ اسلب مرمر  پاييزان موجود در يونيك بسيار با كيفيت می باشد.

سخن پایانی:

در این مقاله شما را با یک محصول تولیدی دیگر به نام اسلب مرمر پاییزان در کارخانه سنگ بری یونیک آشنا کردیم. و بیش تر در مورد روش فراوری این سنگ در کارخانه سنگ بری یونیک با شما صحبت کردیم.  برای درخواست مشاوره و خرید سنگ با همکاران ما در کارخانه سنگبری یونیک تماس بگیرید. برای آگاهی از آخرین اخبار سایت  در اینستاگرام، صفحه کارخانه سنگبری یونیک را دنبال کنید.