کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

بخیه سنگ اسلب

شاید این رو زیاد شنیده باشید که فلان سنگ اسلب اصلا خوب نیست چون زیاد بخیه میخوره یا حتی شنیده باشید که سنگ اسلبی که بخیه زیادی خورده بدرد مرجوع کردن میخوره. اما سوال اصلی که هنوز بی جواب مونده این هست که آیا بخیه کردن سنگ اسلب نشون دهنده ضعف اون هست؟با ما همراه باشید تا این موضوع را برای شما بیشتر باز کنیم. اما قبل از آن باید یک دوره ای روی ویژگی های یک سنگ اسلب داشته باشیم.

سنگ اسلب چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

اسلب ها سنگ هایی در ابعاد بزرگ (معمولا بالای ۲مترمربع) هستند که با توجه به رنگ و طرح خود در محل های مختلفی از یک فضای معماری شامل نمای داخلی، نمای بیرونی، کف، اماکن بهداشتی ،اکسسوری های کاربردی و … مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین از دلایل عمده کاربرد سنگ اسلب استفاده از ابعاد بزرگ و طرح زیبای آن است که به فراخور ویژگی های فیزیکی می‌تواند در محل مناسب خود بکار گرفته شود.

سختی سنگ اسلب :

از ویژگی های مهم فیزیکی یک سنگ سختی آن است. اما این ویژگی در محل هایی که صرفا دارای جنبه تزئینی هستند می تواند تحت الشعاع ابعاد یا شکل ظاهری آن قرار گیرد. به عبارت دیگر هنگامی که یک سنگ اسلب از نظر ظاهری مورد پسند طراح و معمار قرارگیرد. نیازمند فرآوری مناسب از سوی صنعت گر است تا به بهترین نحو در اختیار سازندگان ساختمان ها قرارگیرد.

بخیه سنگ اسلب:

سنگ های دارای رگه و خطوط به دلیل ایجاد طرح های کم نظیر و چشم‌نواز به میزان فراوانی مورد استقبال عامه مردم و طراحان قرار دارند. در اینجا ذهن خلاق صنعت گران جهت فرآوری هرچه بهتر سنگ های اسلب که دارای ابعاد و در نتیجه وزن بیشتری نیز نسبت به سایر انواع سنگ ها هستند. ابتکاراتی نظیر چسباندن توری پشت سنگ و بخیه کردن آن ابداع نموده است.

 

بخیه سنگ اسلب

 

بخیه زدن سنگ اسلب چگونه انجام می شود؟

بخیه پشت سنگ که جریان رگه ها و شکاف های موجود در سنگ ها را به یکدیگر متصل می کند. این عمل از فروپاشی و جدا شدن و یا شکستن بدون … چسباندن سنگ اسلب جلوگیری می کند.

 

بخیه سنگ اسلب

 

آیا انجام دادن این عمل نشون دهنده ضعف در اسلب ها می باشد؟

حال می توان به این سوال پاسخ داد.در پاسخ این سوال باید به شما بگوییم:

فارغ از ویژگی های فیزیکی ظاهری درخور پسند معماران و طراحان را دارد . نیازمند خلاقیت صنعتگران بوده تا بتواند زینت بخش فضاهای معماری شود.همچنین سنگی که در فراوری عمل بخیه روی آن انجام شده است،تفاوت زیادی با دیگر سنگ ها ندارد.البته این حرف به شرطی درست میباشد که بخیه کاملا صحیح و اصولی انجام دهد. در بسیاری از موارد از نظر مقاومت و دیگر ویژگی ها کاملا با یک سنگ اسلب عادی برابراند.

 

بخیه سنگ اسلب

 

سخن پایانی:

در این مقاله در مورد بخیه زدن سنگ ها به شما توضیحاتی را ارائه دادیم. شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما به صورت کاملاً رایگان در انتخاب سنگ به شما مشاوره دهند. یا اینکه می توانید با انتخاب سنگ مورد نظر خود از صفحه قیمت سنگ با همکاران ما تماس گرفته سنگ مورد نظرخود را به همراه متراژ مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید. در صورت موجودی این سنگ برای شما فرستاده خواهد شد. در صورتی که این سنگ موجود نبود، همکاران ما سنگ های مشابه به این سنگ را به شما معرفی می کند. لطفاً جهت آگاهی از آخرین اخبار سایت ما را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دنبال کنید