اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك
امروز : جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

راه پله و انتخاب سنگ برای آن

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 374

در مقالات قبلی به شما یاد دادیم که چگونه برای جزیره آشپزخانه و تی وی روم سنگ اسلب مناسب انتخاب کنیم.اکنون می خواهیم در مورد راه پله و انتخاب سنگ برای آن نکاتی را به شما ارائه کنیم. اول برای شما این سوال به وجود می آید که :

  • چه سنگی برای راه پله مناسب می باشد؟
  • چه سنگی در کارخانه سنگبری یونیک برای استفاده در این مکان ها مناسب است؟
  • چرا باید از سنگ های طبیعی در راه پله ها استفاده شود؟

چه سنگی برای راه پله مناسب است؟

در کارخانه یونیک نزدیک به ۱۰۰ سنگ اسلب به شما معرفی کردیم که حدود ۹۰ درصد آن ها مناسب به استفاده در راه پله ها می باشند.برخی از این سنگ ها را به شما معرفی می کنیم.اما حال باید در مورد این به شما توضیح دهیم که سنگ ها باید چه ویژگی هایی داشته باشند تا ما برای راه پله بتوانیم ازآن ها استفاده کنیم.ویژگی های مهم و موثر در انتخاب سنگ برای راه پله ها عبارت اند از:

  • ساب پذیری بسیار عالی
  • مقاومت سایشی بالا
  • مقاوم در برابر ضربه
  • عمر و دوام بالا
  • براق و شفاف بودن اسلب سنگ

البته فاکتور های دیگری نظیر رنگ،مقاوم بودن در برابر فشار نیز باید در نظر گرفته شوند.سنگ های مورد استفاده در راه پله ها همواره باید از عمر و دوام بالایی برخوردار باشند. اگر چه در کارخانه سنگبری یونیک همه سنگ ها جوری فراوری می شوند که از عمر بالایی برخوردار می باشند.

 

چه سنگ هایی در کارخانه سنگبری یونیک برای استفاده در راه پله ها مناسب هستند؟

در کارخانه سنگبری یونیک اکثر اسلب ها را می توان در راه پله ها استفاده کرد.دلیل آن هم این است که از بهترین کوپ سنگ ها و بهترین اپوکسی ها در این کارخانه استفاده می شود. تا مشتریان ما از کیفیت سنگ ها راضی باشند.اکنون به چند مورد از سنگ هایی که می توانید از آن ها در این مکان ها استفاده کنید می پردازیم.

 اسلب سنگ تراورتن کرمی:

این سنگ یکی از مقرون به صرفه ترین سنگ های موجود در کارخانه یونیک می باشد.اما قیمت ارزان آن دلیل بر بی کیفیتی این سنگ نمی باشد.این سنگ یکی از بهترین سنگ های تراورتن می باشد.چرا که در برابر فرسایش مقاوم است. همچنین از ساب پذیری خوبی برخوردار است.در برابر ضربه تا حد بسیاری مقاوم است. در کل با توجه به فاکتور هایی که اول مقاله گفته شد این سنگ یک سنگ مناسب برای استفاده در راه پله ها می باشد.

 

تراورتن کرمی-راه پله

 

 

اسلب سنگ چینی سفید نیریز:

یکی دیگر از اسلب هایی که می توان در کارخانه سنگ بری یونیک از آن استفاده کرد،اسلب سنگ چینی سفید نیریز می باشد.این سنگ نسبت به اسلب سنگ کرمی تراورتن از قیمت بالا تری برخوردار است. زیرا سنگ های چینی در مقایسه با سنگ ها تراورتن از قیمت های بالا تری برخوردار اند.شما می توانید با رفتن به صفحه قیمت سنگ اسلب از آخرین سنگ های موجود کارخانه سنگبری یونیک از سنگ های موجود در کارخانه ما مطلع شوید.

 

سنگ اسلب چینی سفید نیریز-راه پله ها

 

چرا باید از سنگ های طبیعی در راه پله ها استفاده شود؟

امروزه به دلیل این که اکثر مردم به سنگ های مصنوعی رو آورده اند، ساختمان ها از عمر و دوام کمتری برخوردار می شوند. اما چرا استفاده از سنگ های مصنوعی؟ سنگ های مصنوعی به دلیل قینت ارزانشان در میان مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده اند.اما هزینه نگه داری بسیار بالایی دارند.اما سنگ های طبیعی بر خلاف سنگ های مصنوعی کمی گران تر اند اما از هزینه های ثانویه و سرویس دهی شما بشدت می کاهند.

سخن پایانی:

در این مقاله برای شما سنگ های قابل استفاده در این مکان ها را برای شما توضیح دادیم و یک معرفی مختصری از دو سنگ مناسب برای راه پله در دو رنج قیمتی ارزان و متوسط به شما معرفی کردیم.برای آگاهی از آخرین اخبار کارخانه سنگبری یونیک صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.