کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

سنگ های مناسب لابی هتل ها و مجتمع های مسکونی

تمام مدیران و سازندگان ساختمان های بزرگ مانند هتل ها، دفاتر و مراکز کنفرانس و مجتمع های مسکونی یک چیز را در ذهن دارند آن هم تحت تاثیر قرار دادن بازدیدکنندگان و جذب آن ها به یک محیط کاملا منحصر به فرد است. پس جای تعجب نیست که سنگ ها اغلب به شدت مورد توجه قرار می گیرند. با استفاده از آن، یک فضای داخلی چشمگیر به دست می ‌آورید که بدون اینکه بیننده را خسته کند، از ابهت خاصی نیز برخوردار است. شناخت سنگ های مناسب لابی به شما در یک طراحی زیبا کمک شایانی می کند.

عظمت، قدرت و تجمل نشانه های سنگ هستند. در اینجا پنج مورد از سنگ هایی که می توانند به یک لابی جان ببخشند را با هم بررسی می کنیم.

 

سنگ لابی

 

با استفاده از سنگ های مناسب لابی، یک فضای داخلی چشمگیر به دست می ‌آورید که بدون اینکه بیننده را خسته کند، از ابهت خاصی نیز برخوردار است.

 سنگ مرمر

سنگ مرمر می تواند دیوارها، کف ها و ستون های شما را تشکیل دهد. مرمر سنگی است که نمی توان آن را به خاطر جلال و شکوهش شکست داد. هتل های پنج ستاره مانند Waldorf Astoria و Raffles سنگاپور این سنگ را به جلوه ای خیره کننده برای خود تبدیل کرده اند. با این حال، جدا از درخشش و بازتاب، طرح‌های مرمر برخی از نوآورانه ‌ترین طرح ‌های موجود در بازار را تشکیل می دهند. ریتز کارلتون شیکاگو در سال ۲۰۱۹ ستون های لابی را با صفحات مرمر بسیار نازک تغییر شکل داد و توانست بازخورد بسیار مثبتی از مراجعه کنندگان خود بگیرد.

 

 

سنگ کوارتز

براق بودن حس خوبی را به شما القا می کند. با استفاده از کوارتز، می توانید برش خوبی برای میزهای مهمانان، کف و میزهای پیشخوان داشته باشید. این سنگ مورد علاقه ی صاحبان فضاهای تجاری است زیرا اغلب مقرون به صرفه تر و سازگارتر است.

کوارتز شفافیتی دلنشین دارد که برای بیننده بسیار جذاب می باشد. همچنین یک المان تزئینی فوق العاده برای چراغ ها و دیوارها است.

 

سنگ چینی

به طور معمول، ما به سینک و حمام چینی فکر می کنیم. اما ویژگی‌های عالی آن را برای کاشی‌های لابی از دست ندهید. مقاومت آن در برابر صدها جفت پای در حرکت هر روز بسیار بالا است. برش هایی که می توانید در سنگ چینی استفاده کنید تقریباً بی نهایت هستند.

هتل داکلی در مونته نگرو، نه تنها در ورودی، بلکه در سراسر اتاق‌هایش نیز از کف‌های چینی استفاده می‌کند.

 

 

 سنگ تراورتن

این سنگ با سنگ آهک پسرعموی نزدیک است! اما تراورتن دارای ویژگی های خاصی است که آن را به انتخابی عالی برای لابی ها تبدیل می کند.

اولاً، شما در تراورتن رنگ تیره ‌تری نسبت به بسیاری از سنگ‌ها می بینید که برای افزودن حس درام بسیار مناسب است. خاکی بودن آن که به راحتی با نور پس زمینه ، رنگ های بژ و پله های تیره جفت می شود.

ثانیاً سنگ تراورتن چسبندگی زیادی دارد. اگر به سراغ این سنگ بروید، می توانید از کفی بدون لغزش مطمئن باشید، که به نفع یک هتل محبوب , یک بلوک اداری  یا یک مجموعه ی مسکونی است که مرتباً جمعیت زیادی در آن تردد می کنند.

 

سنگ های نیمه قیمتی

آخرین گزینه سنگ مناسب برای ساخت لابی سنگ های نیمه قیمتی است. می توانید از سنگ های نیمه قیمتی با هر اندازه ای که بخواهید برای گل میخ دیوارها، ستون ها و موزاییک ها استفاده کنید. حتی می توانید آنها را روی میزهای سنگی برای القای حس ظرافت و جلال  به صورت ترکیبی به کار ببرید. هتل Four Seasons باکو یک قدم فراتر رفته و بخشی از کف خود را با سنگی لاجوردی پوشانده است!

 

سبک های خنثی هنوز هم بسیار پر طرفدار هستند. کوارتز رنگ هایی از صورتی و سفید تا خاکستری را به ارمغان می آورد.

سنگ های عقیق آبی و مالاکیت می توانند چشمگیر تر باشند. آن ها به بهترین وجه برای جلب توجه به کار می روند: به عنوان مثال، بالای میز پذیرش یا پوشش زیر پله های سنگی.

 

سنگ لابی

 

 

کلام آخر

برای برنامه ریزی لابی لوکس خود آماده اید؟ با ما تماس بگیرید.

ما چندین دهه تجربه برای به اشتراک گذاشتن با شما داریم. با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را برای یک خرید مناسب راهنمایی کنند. همچنین با دنبال کردن صفحه ی ما در اینستاگرام از اطلاعات متنوعی برخوردار شوید.