فروش و ارسال با کیفیت ترین اسلب و انواع پلاک سنگ
امروز : شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

انواع سنگ اسلب الیگودرز

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ 232

در مقالات قبلی در مورد سنگ اسلب الیگودرز بسیار با شما صحبت کردیم. در نوشته قیمت سنگ شما مشاهده کردید که سنگ اسلب الیگودرز از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. این تنوع موجب زیبایی هرچه تمام تر این سنگ شده است. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی انواع سنگ اسلب الیگودرز بپردازیم سنگ اسلب الیگودرز انواع مختلفی دارد که در این مقاله به:

  • اسلب الیگودرز کوهستان
  • اسلب الیگودرز کربلایی
  • اسلب الیگودرز فریدنی
  • اسلب الیگودرز بیابانکوه
  • اسلب الیگودرز پرشین اسکاتو

در مورد این سه می خواهیم با شما صحبت کنیم.  الیگودرز کوهستان الیگودرز کوهستان

تفاوت این سه اسلب در چه زمینه ای است ؟

اليگودرز معدنهاي مختلفي دارد.  مثل معدن كوهستان كربلايي، ابراهيمي، سرچشمه، فريدني استواتكي و غيره كه اكثر سنگ معدنشون جنسيت چيني سفيد هست. ولي زمينه رنگ سنگها و خطوطي كه روي سنگ ها نقش بسته با هم فرق مي كنند.

 سنگ اسلب الیگودرز کوهستان

این سنگ از لحاظ  ظاهری این سنگ دارای خط های مشکی و طوسی در سطح خود می باشد. زیبایی این سنگ نیز به منظم قرار گرفتن  این خطوط به صورت موازی می باشد. از نظر من زیبا ترین سنگ اين منطقه را معدن كوهستان دارد. چون زمينه سنگ بسيار سفيد و بوك مچ و فورمچ هاي بسيار فوق العاده اي دارد.

 

اسلب الیگودرز کوهستان

 

 اسلب الیگودرز کربلایی

این نوع اسلام نیز همانند اسلب الیگودرز کوهستان دارای یک پس زمینه سفید  می باشد. اما برخلاف اسلب الیگودرز کوهستان از خطوط کمرنگ تر ای از رنگ طوسی برخوردار است. معدن کربلاي هم سنگ يكدست با موج هايي مورب و شكسته دارد كه مورد پسند اكثر ساختمان سازها هست.

 

اسلب الیگودرز کربلائی

اسلب الیگودرز فریدنی

این نوع  اسلب  برخلاف دو نوع قبلی که از خطوط منظم در سطح خود برخوردار بودند خطوطی به صورت نامنظم در سطح سنگ پخش شده است. این اصل با پس زمینه طوسی روشن و با خطوط مشکی و طوسی نامنظم در سطح آن نمایش داده می شود. همین خطوط نامنظم هستند که این نوع سنگ را بسیار جذاب و دلنشین می کنند. سنگ فريدني از نظر محكمي و استقامت حرف اول را در اين منطقه مي زند.

 

اسلب الیگودرز فریدنی

 

 اسلب الیگودرز بیابان کوه

این نوع اسلپ دارای یک سطح سفید و خطوط نامنظم کم رنگ طوسی در سطح خود می باشد این اصل نیز بسیار زیبا و جذاب برای استفاده در نما ها می باشد.

 

اسلب الیگودرز بیابانکوه

 

اسلب استراتکی پرشین اسکاتو

در مورد این نوع اسلب در مقالات قبلی صحبت کردیم در این مقاله صرفا یک توضیح کلی در مورد آن می دهیم.این نوع اسلب با رنگ سفید بسیار زیبا در پس زمینه و خطوط و نقش هایی که روی آن وجود دارند.بسیار خودنمایی می کند. سنگ استراتكي سنگ بسيار زيبايي است كه شبيه سنگ ارب اسكاتو ايتاليا مي باشد .به همين خاطر اسم اين سنگ را پرشين اسكاتو گذاشتند. جهت اطلاعات بیش تر در مورد این نوع سنگ به مقاله اسلب پرشین اسکاتو مراجعه کنید.

سخن پایانی:

در این مقاله تعدادی از انواع سنگ های اسلب سفید الیگودرز را به شما معرفی کردیم.امیدواریم از این مقاله لذت کافی را برده باشید.جهت مشاوره و خرید سنگ با مشاورین ما در سایت سنگ بری یونیک تماس بگیرید. از شما ممنونیم که ما را در صفحه اینستاگرام کارخانه سنگ بری یونیک حمایت می کنید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *