اسلب چینی سفید نیریز


سلام. با یکی دیگر از مقالات سایت کارخانه سنگ بری یونیک در خدمت شما هستیم. در این مقاله به یکی دیگر از سنگ های اسلب چینی کارخانه یونیک سنگ می پردازیم. این سنگ اسلب چینی سفید نیریز نام دارد. طبق معمول ما سوالاتی را در مورد سنگ اسلب چینی مطرح کرده و به آن پاسخ می دهیم.

 • اسلب سنگ چینی سفید نیریز چیست؟
 • معدن چینی نیریز کجاست؟
 • کاربرد این اسلب چیست؟
 • ویژگی های اسلب چینی سفید نیریز کدام اند؟

اسلب چینی سفید نیریز چیست؟

سنگ اسلب سفيد نيريز داراي زمينه سنگ سفيد يخچالي و جنسيت محكم و استقامت بالا می باشد. همچنین يكنواختي و یکدستی كه در اين سنگ وجود دارد، مورد توجه مشتريهايي كه دنبال سنگ متراژ زياد هستند قرار مي گيرد. این سنگ یکی از کمیاب ترین سنگ های چینی موجود در کشور می باشد.

 

اسلب چینی سفید نیریز

 

خواستگاه این سنگ در کجا قرار دارد؟

معدن چینی نیریز در جنوب شرقی شهر شیراز در نزدیکی شهر نی ریز قرار دارد.

کاربرد های سنگ اسلب چینی سفید نی ریز:

همان طور که گفته شد، سنگ اسلب نیریز بسیار کمیاب بوده است. اما در گذشته کاربرد های فراوانی داشته است. این سنگ همچنان بسیار کاربردی بوده و در بسیاری از مکان های مختلف از آن استفاده می شود. برخی از این کاربرد ها و موارد استفاده عبارت اند از:

 1. استفاده به صورت بوک مچ و فور مچ
 2. نمای بیرونی ساختمان ها
 3. دکور داخلی منازل
 4. TV room
 5. جزیره آشپزخانه
 6. استفاده در کف لابی ها
 7. میز های پیشخوان
 8. راه پله و پاگرد ها
 9. در برخی موقع کف آسانسور ها

امروزه استفاده از  سنگ اسلب نیریز به دلیل رنگ سفید آن بسیار کاهش یافته است. اما شما نگاهی به گذشته و خانه های قدیمی بیاندازید متوجه خواهید شد که این سنگ در گذشته بیشتر از زمان کنونی رایج بوده است.

مشخصات اسلب چینی سفید نیریز

ویژگی های ظاهری سنگ اسلب نیریز را به شما گفتیم در ادامه می خواهیم به ویژگی های مقاومتی سنگ بپردازیم. این سنگ جزء دسته سنگ های لوکس می باشد. از نظر مقاومت نیز در برابر سایش و فرسایش بسیار مقاومت بالایی دارد.

 

اسلب چینی سفید نیریز

 

فراوری سنگ اسلب نیریز در کارخانه یونیک چگونه است؟

ما در کارخانه یونیک استون و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های دنیا سعی بر آن داریم تا بهترین و با کیفیت ترین سنگ اسلب موجود را به مشتریانمان ارائه کنیم. در نظر داشته باشید که همه سنگ ها با یک روش فراوری می شوند. فرقی میان سنگ صادراتی و سنگی که داخل کشور مصرف می شود وجود ندارد.اسلب سنگ نیریز نیز به همین گونه تولید می شود.

مواد مورد استفاده برای فراوری:

ما در کارخانه یونیک از بهترین نوع اپوکسی استفاده می کنیم. متاسفانه بعضی از کارخانجات از رزین به جای آن استفاده می کنند. این کار مقاومت سنگ را تا حدود بسیار زیادی کاهش می دهد. این کار باعث کاهش طول عمر سنگ خواهد شد.

در این مقاله اطلاعاتی درباره سنگ اسلب نیریز ارائه کردیم. شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و همکاران ما به صورت کاملاً رایگان در انتخاب سنگ به شما مشاوره دهند.

یا اینکه می توانید با انتخاب سنگ مورد نظر خود از صفحه قیمت سنگ با همکاران ما تماس گرفته سنگ مورد نظرخود را به همراه متراژ مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید. در صورت موجودی این سنگ برای شما فرستاده خواهد شد و در صورتی که این سنگ موجود نبود همکاران ما سنگ های مشابه به این سنگ را به شما معرفی می کنند. لطفاً جهت آگاهی از آخرین اخبار سایت یونیک  را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام سنگبری یونیک دنبال کنید.


یک پاسخ به “اسلب چینی سفید نیریز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.