کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

چرا یونیک استون ؟

حتما تا به حال این سوال برای شما پیش آمده که چرا باید از یونیک استون خرید کنیم؟ ما در این مقاله پاسخ این سوال را به شما ارائه می کنیم .برای پاسخ به این سوال چند فاکتور را بررسی می کنیم.اینه فاکتور ها عبارتند از:

  • خرید کوپ سنگ ها
  • نگه داری از آن ها
  • نحوه فرآوری اسلب ها
  • تنوع در محصولات

خرید کوپ سنگ برای یونیک استون:

یونیک استون از بهترین معادن کشور کوپ سنگ های خود را خریداری می کند. این کوپ سنگ ها را معمولا از معادنی مانند:

  • معدن الیگودرز
  • معدن ازنا
  • تراورتن اصفهان
  • مرمریت ماکو

و دیگر معادنی که در مقالات قبلی برای شما نام بردیم.

نگه داری از کوپ سنگ ها:

فاکتور اولی که باید آن را بررسی می کردیم خرید کوپ سنگ ها بود. اما مهم تر از آن نگه داری از کوپ سنگ ها می باشد. در مقاله کارخانه سنگ بری یونیک برای شما توضیح دادیم،ما نزدیک به یک پنجم فضای کارخانه یعنی پیزی حدود ۱۰۰۰ متر را برای نگه داری کوپ سنگ های خریداری شده اختصاص دادیم.این فضا بیرون از کارخانه نیست. همچنین سنگ ها در معرض آفتاب نیستند.زیرا فضای نگه داری کوپ ها مسقف و مجهز به یک سیستم تهویه بسیار قوی می باشد.

 

چرا یونیک

 

مواد مورد استفاده در فراوری اسلب ها:

بار ها و بار ها این موضوع را در مقالات متعدد برای شما بیان کردیم. اما اینبار به صورت خلاصه برای شما بیان می کنیم. ما از بهترین و بروز ترین دستگاه های ساب سنگ و بهترین اپوکسی ها برای فراوری اسلب ها استفاده می کنیم. به همین دلیل سنگ های ما همیشه در بالا ترین سطح  کیفی قرار دارند.

تنوع در محصولات:

کارخانه سنگ بری یونیک در تنوع محصولات خود بی نظیر می باشد. و تقریبا تمام واریانت های سنگ را در سنگبری یوینیک عرضه می کنیم.

سخن پایانی:

در این مقاله برای شما توضیح دادیم که چرا یونیک استون نسبت به دیگر رقیب های خود برتری دارد. و توضیحات کاملی را در زمینه فعالیبت خود برای شما منتشر کردیم. شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و همکاران ما به صورت کاملاً رایگان در انتخاب سنگ به شما مشاوره دهند. یا اینکه می توانید با انتخاب سنگ مورد نظر خود از صفحه قیمت سنگ با همکاران ما تماس گرفته سنگ مورد نظرخود را به همراه متراژ مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید. در صورت موجودی این سنگ برای شما فرستاده خواهد شد و در صورتی که این سنگ موجود نبود همکاران ما سنگ های مشابه به این سنگ را به شما معرفی می کند. لطفاً جهت آگاهی از آخرین اخبار سایت ما را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دنبال کنید.