کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

اسلب سنگ گرانیت زاهدان

سنگ گرانیت زاهدان یکی از پرطرفدار ترین سنگ های موجود در کشور می باشد. در این مقاله می خواهیم آن را از جهات مختلفی بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

ماهیت اسلب سنگ گرانیت زاهدان:

این سنگ در دسته سنگهای گرانیت قرار دارد. اما سنگ های گرانیت خودشان نیز از چند زیر دسته تشکیل شده‌اند. سنگ گرانیت زاهدان در زیر دسته گرانیت های گل پنبه ای قرار می گیرد. این سنگ با پس زمینه سفید  نمایش داده می شود. در سطح این سنگ دانه های مشکی و طوسی وجود دارند که نمای کلی سنگ را بسیار زیبا می کنند.

 

سنگ گرانیت زاهدان

 

موقعیت معدن سنگ گرانیت زاهدان کجاست؟

برای برای اولین بار در کارخانه سنگبری یونیک می ‌خواهیم به استان سیستان و بلوچستان سفر کنیم تا موقعیت معدن سنگ گرانیت سفید زاهدان را به شما نشان دهیم. این معدن در نزدیکی مرکز استان یعنی شهر زاهدان قرار گرفته است. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر آن را بررسی کنیم از شهر زاهدان به سمت جنوب شرق این شهر به مسافت ۸۵ کیلومتر حرکت کنیم تا به معدن سنگ زیبا و خیره کننده برسیم. البته باید بگویم که در حوالی این معدن این معدن دیگر با همین نوع سنگ گرانیت وجود دارند که درجه پاکی سطح آنها با یکدیگر فرق می‌کند و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

ویژگی ها

در مقالات قبلی تعدادی از ویژگی های سنگ های گرانیت را به شما گفتیم در این مقاله دیگر ویژگی های این سنگ ها را با هم بررسی می کنیم. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

ضد حریق:

یکی از مهم ترین ویژگی های سنگ گرانیت زاهدان ضد حریق بودن آن می باشد. ضد حریق بودن به این معنی است که تا حدود بسیار زیادی در برابر آتش گرفتن مقاوم می باشد.

مقاومت بالا:

یکی دیگر از ویژگی‌های اصلاح گرانیت که آن را بسیار مورد توجه قرار داده است مقاومت بالا می باشد. اما اینجا این سوال پرسیده می شود که مقاومت در برابر چه چیز در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در برابر فشار ، ضربه ، تغییرات آب و هوایی ، بارش برف و باران و نفوذ آب مقاومت می کند.

کاربردها:

سنگ اسلب گرانیت سفید زاهدان کاربردهای بسیار متنوعی در زمینه های مختلف دارد. در ادامه به برخی از این کاربردها اشاره می کنیم:

  • نمای بیرونی ساختمان
  • سنگ فرش لابی‌ها و مجتمع های تجاری لوکس
  • سرویس های بهداشتی و مستر ها
  • سنگ فرش پارکینگ
  • سنگ فرش پیاده رو
  • سنگ فرش و دیواره قابل استفاده درمکان های مذهبی
  • ساخت مصنوعات سنگی
  • راه پله ها و پاگرد ها
  • جزیره آشپزخانه
  • میز های پیشخوان در هتل ها و مجتوع های تجاری

و بسیار کاربرد های متنوع دیگر که خواندن آن از حوصله شما مخاطب گرامی خارج است.

سخن پایانی :

در این مقاله در مورد ویژگی ها ، کاربرد ها ، ماهیت سنگ و موقعیت معدن سنگ گرانیت زاهدان توضیحات ویژه‌ای ارائه کردیم. جهت مشاوره و خرید سنگ با شماره کارشناسان و متخصصان ما در کارخانه سنگبری یونیک تماس بگیرید. برای آگاهی از آخرین اخبار سایت ،  صفحه ی ما را در اینستاگرام دنبال کنید.