اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك
امروز : جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

دکورآسیون های داخلی و نقش سنگ اسلب در آن ها

۱۴ مرداد ۱۴۰۰ 400

در این مقاله به بررسی تاثیرات سنگ اسلب در دکورآسیون های داخلی می پردازیم. در این زمینه سوالاتی طرح می شود که ما علاوه بر پاسخ به آن ها توضیحات مفصلی را به شما ارائه می دهیم.این سوالات عبارت اند از:

 • سنگ اسلب چیست؟
 • تاریخچه استفاده از سنگ در ساختمان ها چگونه است؟
 • از سنگ اسلب ها در چه جاهایی می توانیم استفاده کنیم؟
 • آیا ابعاد سنگ های اسلب در زیبایی آن ها موثراند؟

سنگ اسلب چیست؟

بار ها و بار ها این تعریف را در مقالات مختلف به همین شکل به مخاطبان سایت سنگبری یونیک ارائه کردیم اما از آن جا که ممکن است دوستان جدیدی به جمع مخاطبین ما اضافه شده باشند دوباره این تعریف را تکرار می کنیم.به ورق سنگ هايي بسيار بزرگ كه عرض ان بيش از ٨٠ سانتيمتر است را اسلب ميگويند و نهايت عرض سنگ اسلب ٢ متر هست . بزرگترين پلاك اسلب كه سنگ بری يونيك در اصفهان قادر به فراوري ان می باشد، در ابعاد ٣متر در ٢ متر است. نحوه تولید اسلب در کارخانه یونیک را در مقاله قبلی یعنی کارخانه سنگ بری یونیک برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با مراجعه به آن مقاله از مراحل تولید سنگ در کارخانه سنگ بری یونیک مطلع شوید.

تاریخچه استفاده از سنگ در ساختمان ها چگونه است؟

طراحی با سنگ از زمان های قدیم در کل دنیا طرفداران بسیار زیادی داشت. اما با جلو رفتن زمان و پیشرفت در تکنولوژی دیگر به شکل قدیمی سنگ از آن استفاده نمی شد. پس از مدت بسیار طولانی سرامیک ها در ابعاد کوچک در بازار عرضه شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد.اما رفته رفته با پیشرفت صنایع وشدت گرفتن رقابت میان صاحبان صنعت سنگ باعث تولید کاشی ها و سرامیک ها شد.اما پس از مدتی درخواست مردم برای سنگ های بزرگ تر از یک متر مربع داشتند. پس از چندین سال تلاش و کار روی سنگ های مختلف فناوری ساخت اسلب ها بدست آمد. دیگر آن تصوری که مردم از سنگ ها برای استفاده از سنگ ها در منازل خود داشتند از بین رفت و اسلب ها جایگزین سرامیک و کاشی ها شدند.

از  اسلب در چه جاهایی می توان استفاده کرد؟

در اکثر مقالات کارخانه سنگبری یونیک،موارد کاربرد سنگ های اسلب را به شما گقتیم. برای هر سنگ برای شما توضیخ دادیم که هر سنگ با توجه به ویژگی هایش در چه جاهایی به کار می رود. شما می توانید با سرچ در مورد سنگ اسلب مورد نظر خود به کاربرد این سنگ ها پی ببرید. اما در این مقاله به بخشی از این کاربرد ها اشاره می کنیم.

 • نمای داخلی
 • لابی هتل ها
 • کف مجتمع های تجاری و مسکونی
 • میز پیشخوان
 • سرویس های بهداشتی
 • سالن های کنفرانس
 • دکوراسیون و نمای داخلی منزل

که با توجه به هر سنگ کاربرد های آن متفاوت اند.

 

دکورآسیون های داخلی و نقش سنگ اسلب در آن ها

 

سخن پایانی:

در این مقاله در مورد نقش سنگ در طراحی دکورآسیون های داخلی ساختمان ها  با شما صحبت کردیم .شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و همکاران ما به صورت کاملاً رایگان در انتخاب سنگ به شما مشاوره دهند. یا اینکه می توانید با انتخاب سنگ مورد نظر خود از صفحه قیمت سنگ با همکاران ما تماس گرفته سنگ مورد نظرخود را به همراه متراژ مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید. در صورت موجودی این سنگ برای شما فرستاده خواهد شد و در صورتی که این سنگ موجود نبود همکاران ما سنگ های مشابه به این سنگ را به شما معرفی می کند. لطفاً جهت آگاهی از آخرین اخبار سایت ما را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دنبال کنید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.