سنگ اسلب تاسوس یونان


مرکز فروش و خرید سنگ اسلب تاسوس یونان

سنگ سفید تاسوس یونان:

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از این سنگ های سفید به نام سنگ اسلب تاسوس صحبت کنیم. کارخانه سنگبری یونیک از جمله کارخانه هایی است که این سنگ را فرآوری میکند.

بدون شک از دلایل انتخاب یونان بعنوان یک مقصد پرطرفدار گردشگری، چشم نوازی و اصالت معماری آن است. این امر تا سالهای اخیر نیز بسیار مورد توجه مردم سراسر دنیا بوده است. رنگ سفید و کاربرد فراوان سنگ سفید در معماری شهرهای این کشور نشان دهنده دسترسی آسان معماران آن دیار به این متریال معماری در طی دوران بوده است. رنگی که امروزه با توجه به پیشرفت صنعت حمل و نقل و سهولت جابجایی اجرام بزرگ و سنگین مورد توجه معماران و طراحان در بیش تر نقاط دنیا قرار گرفته است.

 

آتن-سنگ اسلب تاسوس

محصولات جديد در کارخانه یونیک

ما تصمیم گرفتیم تا از کشور یونان که معدن های بسیار فراوانی در زمینه سنگ های کریستال کاملا سفید را دارد.تعدادی از این سنگ ها را وارد کنیم. ما به دلیل عدم وجود نمونه های داخلی مجبور به این تصمیم شدیم. فرآوری سنگ اسلب های کریستال مشهور کشور یونان با کیفیت و استاندارد یونیک، اینک در متراژ و ابعاد گوناگون و بدون محدودیت در سالن نمایشگاه یونیک قابل عرضه است.

مشهور ترین سنگ های وارد شده از یونان

  • اسلب کریستال تاسوس
  • سنگ اسلب وینی
  • سنگ اسلب هلن

چرا معماران گرامی همواره به دنبال اسلب سنگ های کاملا سفید هستند؟

محصولات جديد سنگبری يونيك

استفاده از رنگ سفید در تزئینات داخلی و خارجی فضاهای معماری حس سادگی، تازگی و پاکیزگی را القا می کند. همچنین گفته می شود که موجب افزایش تمرکز و تقویت حافظه می گردد. حال اگر این رنگ از دل طبیعت و به طور طبیعی و به شکل سنگ باشد ارزش دوچندانی پیدا می کند.شاید به همین دلیل، امروزه معماران و طراحان تزئینات با ولع خاصی به دنبال سنگهای طبیعی کاملا سفید هستند.

یکی از انواع سنگ های طبیعی سفید، کریستال(چینی) تاسوس (مایا) از معادن کشور یونان می باشد. با توجه به شهرت معماری سنگی سفید رنگ شهرهای مختلف این کشور بسیار مورد توجه و تقاضای مصرف کنندگان بوده و برخی معتقدند تاسوس از خالص ترین سنگهای سفید طبیعی موجود در جهان است. این سنگ آهکی با توجه به ضخامت و نوع صیقل ارزش گذاری و قیمت گذاری می شود و از سنگ‌های گران قیمت و محبوب در سطح بین المللی است.

به دلیل نرمی جنس آهکی سنگ، فرآوری آن با سنگ های ماربل معادن داخل کشور متفاوت بوده و کارشناسان پروژه یونیک با بررسی و آزمایش های فراوان موفق به فرآوری صحیح سنگ تاسوس بویژه در زمینه کاربرد اپوکسی و صاب اسیدی در راستای ایجاد سطح صیقلی با کیفیت شده‌اند.

کاربرد های سنگ تاسوس

استفاده از رنگ سفید در تزئینات داخلی و خارجی فضاهای معماری حس سادگی، تازگی و پاکیزگی را القا می کند. و همچنین گفته می شود که موجب افزایش تمرکز و تقویت حافظه می گردد. حال اگر این رنگ از دل طبیعت و به طور طبیعی و به شکل سنگ باشد ارزش دوچندانی پیدا کرده است.  شاید به همین دلیل، امروزه معماران و طراحان تزئینات با ولع خاصی به دنبال سنگهای طبیعی کاملا سفید هستند. از دیگر دلایل کاربرد این رنگ سنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرایش به مینیمالیسم
  • همخوانی فراوان آن با سایر اجزای تزئینی و کاربردی فضاهای معماری

 

 

فروش سنگ تاسوس

یکی از انواع سنگ های طبیعی سفید، کریستال(چینی) تاسوس می باشد که به سنگ مایا نیز مشهور است. این سنگ از معادن کشور یونان استخراج می شود که با توجه به شهرت معماری سنگی سفید رنگ شهرهای مختلف این کشور، بسیار مورد توجه و تقاضای مصرف کنندگان می باشد. برخی معتقدند سنگ اسلب تاسوس از خالص ترین سنگهای سفید طبیعی موجود در جهان است. این سنگ آهکی با توجه به ضخامت و نوع صیقل ارزش گذاری و قیمت گذاری می شود. از سنگ‌های گران قیمت و محبوب در سطح بین المللی است.

 

سنگ اسلب تاسوس

 

وضعیت موجودی  سنگ سفید تاسوس در کشور

با توجه به افزایش نرخ ارز در کشور ما، واردات این سنگ به صرفه نیست. حتی در صورت امکان شرایط واردات، می توانیم از نمونه های داخلی این سنگ استفاده کنیم.این امر،نه تنها نیاز به واردات آن را غیر ضروری می کند. بلکه حتی امکان صادرات این رنگ و نوع سنگ را فراهم میکند. با این حال مشکلاتی نظیر تحریم و خام فروشی باعث شده، نمونه های داخلی این سنگ پس از خروج از کشور متاسفانه با نامی دیگر و توسط واسطه ها بعنوان سنگ دیگر کشورها به طراحان و مصرف کنندگان بین المللی معرفی گردد.

سنگ سفید تاسوس یونان به صورت اسلب

با توجه به توان بالا در فرآوری و کیفیت تولید در سطح استانداردهای جهانی مجتمع سنگ یونیک در تولید نمونه های اسلب سنگ سفید الیگودرز و ازنا که شباهت فراوانی به این سنگ دارند. در بسیاری نمونه ها حتی جلوه و زیبایی بالاتری دارد. مفتخر هستیم که برای استفاده در پروژه های داخلی و برای رونق اقتصاد کشور در حوزه صادرات این نوع سنگ گام برداریم.از نمونه های مشابه این سنگ می توان به اسلب چینی سفید الیگودرز و ازنا اشاره کرد.جهت آگاهی از اخبار سایت صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.