فروش و ارسال با کیفیت ترین اسلب و انواع پلاک سنگ
امروز : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

سنگ اسلب چینی جلبر

۱۸ مرداد ۱۴۰۰ 190

سنگ اسلب چینی جلبر یکی دیگر از سنگ هایی است که در مورد آن در سایت سنگ بری یونیک برای شما توضیحاتی را ارائه می کنیم. اما همانند مقالات قبلی این توضیحات را در قالب سوالات متداول به شما ارائه می دهیم.این سوالات بسیار زیاد از کارشناسان ما در کارخانه سنگ بری یونیک پرسیده می شوند. سوالات پر تکرار شما عبارت اند از:

 • ماهیت سنگ اسلب چینی جلبر چیست؟
 • موقعیت معدن این سنگ در چه جایی قرار دارد؟
 • ویژگی های اسلب جلبر کدام اند؟
 • کاربرد های سنگ جلبر کدام اند؟

ماهیت سنگ اسلب چینی جلبر چیست؟

پس از مدت ها در کارخانه سنگ بری یونیک می خواهیم یک سنگ دیگر از این دسته بندی به شما معرفی کنیم.این سنگ در دسته سنگ های کریستالی ( چینی ) قرار می گیرد. همان طور که از ابتدای فعالیت سایت متوجه شده اید سنگ بری یونیک فعالیت بسیار بیش تری در زمینه سنگ های چینی یا کریستالی دارد.این سنگ با یک پس زمینه سفید و در سطح آن رگه ها و هاله هایی از یک نوع رنگ سبز روشن و خاص دیده می شود. شما می توانید این سنگ را در زیر مشاهده کنید.این دسته از سنگ ها جزء دسته های خاص می باشند که زیاد در تیر رس معماران قرار نمیگیرند.

 

سنگ اسلب چینی جلبر

 

موقعیت معدن این سنگ در چه جایی قرار دارد؟

این سنگ در فاصله ۵۵ کیلومتر از جنوب ارومیه که واقع شده در استان آذربایجان غربی می باشد قرار دارد. در مقاله قبلی نیز یک سنگ از این استان به شما معرفی کردیم. شما می توانید با کلیک کردن بر روی مرمریت بسطام خوی این مقاله را مشاهده کنید.

ویژگی های اسلب جلبر کدام اند؟

سنگ اسلب جلبر ویژگی های متعدد و بسیاری دارد. سنگ های چینی عموما دارای ویژگی های خاص و بسیار مفید هستند. این سنگ هم جزء همان دسته قرار می گیرد. پس با هم تعدادی از ویزگی های این سنگ جذاب را می خوانیم.این ویژگی ها عبارتند از:

 • جذب آب و تخلخل بسیار کم
 • تغییرات آب و هوایی و تعویض فصل ها و بارش برف و باران بر این سنگ بی اثر اند.
 • مقاومت فشاری بسیار بالا
 • قابل استفاده به صورت بوک مچ و فور مچ
 • ساب پذیری بسیار بالا

و دیگر ویژگی هایی که در مقالات قبلی به آن ها پرداختیم.

کاربرد های سنگ جلبر کدام اند؟

با توجه به ویژگی های بالا شما می توانید از این  سنگ در جاهای مختلف به کار گیری کنید. کاربرد های این سنگ عبارتند از:

 1. سرویس های بهداشتی و حمام
 2. استفاده به جای کفپوش
 3. نمای بیرونی ساختمان ها
 4. دکورسیون داخلی
 5. راه پله ها
 6. روشویی
 7. سنگ قبر
 سخن پایانی:

در این مقاله در مورد سنگ اسلب چینی جلبر به شما توضیحاتی را ارائه دادیم.  شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و همکاران ما به صورت کاملاً رایگان در انتخاب سنگ به شما مشاوره دهند. یا اینکه می توانید با انتخاب سنگ مورد نظر خود از صفحه قیمت سنگ با همکاران ما تماس گرفته سنگ مورد نظرخود را به همراه متراژ مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید. در صورت موجودی این سنگ برای شما فرستاده خواهد شد و در صورتی که این سنگ موجود نبود همکاران ما سنگ های مشابه به این سنگ را به شما معرفی می کند. لطفاً جهت آگاهی از آخرین اخبار سایت ما را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دنبال کنید

 

برچسب ها :   
مطالب مرتبط
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *