فروش سنگ اسلب


تا به حال در مورد سنگ های تولیدی در کارخانه سنگ بری یونیک با شما صحبت کردیم. اما اکنون می خواهیم در مورد مراحل فروش سنگ اسلب در کارخانه سنگبری یونیک برای شما توضیح مختصری بدهیم.به ترتیب مراحل فروش را برای شما توضیح می دهیم.

نتوع سنگ اسلب در یونیک:

کارخانه سنگ بری یونیک تنوع بسیار خوبی در زمینه تولید اسلب را داراست. همان طور که در سایت مشاهده می کنید نتوع محصولات ما در کارخانه سنگ بری یوینیک بسیار بالا می باشد. اسلب های ما در انواع:

 • اسلب های چینی
 • اسلب مرمر
 • اسلب تراونیکس
 • اسلب مرمریت
 • اسلب های تراورتن

می باشد. و از هر کدام بهترین کیفیت ها را در کارخانه موجود داریم.

نحوه فروش سنگ اسلب

شما دو راه پیش رو دارید. یا به صورت حضوری یا به صورت آنلاین، که هر دو روش را در ادامه بررسی می کنیم:

 

سالن نمایش کارخانه سنگ بری یونیک-فروش سنگ اسلب

 

 • خرید آنلاین:

برای خرید سنگ های اسلب کارخانه یونیک می توانید در هر جای کشور که هستید با رفتن به بخش تماس با ما و مطرح کردن درخواست خود در قسمت توضیحات و تعیین کردن ساعت آزاد خود برای مشاوره،اطلاعات خود را ارسال کنید.پس از آن مشاورین ما با شما تماس می گیرند و فاکتور های مهمی مانند:

 • قیمت مد نظر شما
 • نوع سنگ درخواستی شما
 • مکان استفاده شما
 • متراژ مورد نیاز

را برای شما تشریح می کنند و در نهایت بهترین پیشنهاد را به شما خواهند داد. البته کلیه سنگ های موجود در کارخانه سنگ بری یونیک در بخش قیمت سنگ وجود دارد. شما می توانید از آن جا سنگ های مورد نظر خود را مشاهده کنید. اما در صورت تمایل شما می توانند مجددا عکس سنگ اسلب ها را به صورت بوچ مچ و فور مچ و یا تکی برای شما ارسال کنند. شما با انتخاب سنگ خود، وارد مرحله خرید و عقد قرار داد می شوید. قرارداد خرید اسلب ها نیز می تواند به صورت آنلاین باشد. به این گونه که شما فایل امضا شده را می فرستید.همچنین این نکته فراموش نشود که شما باید پیش پرداختی به کارخانه ارائه دهید. در آخر نیز پس از ارسیدن سنگ ها به دست شما باقیمانده مبلغ را پرداخت می کنید.

نکاتی در مورد خرید آنلاین:

قابل ذكر است كه در اين مرحله ممكن است عكس سنگي  كه براي شما ارسال شده باشد به خاطر نور موجود در سالن نمايش كمي روشن تر يا تيره تر از واقعيت سنگ باشد.

نكته ديگر كه بايد در نظر داشته باشيد اين است كه سنگ اسلب از دل طبيعت به دست شما رسيده و حالت طبيعي سنگ است، كه این باعث ایجاد حدود ده درصد ترولانس می شود. يعنی سنگ مثل صنعت كاشي نيست كه همه سنگها مثل هم باشند و كلا مقايسه اين دو با هم كار غلطي هست،باید در مورد خرید اسلب ها این نکته را در نظر داشته باشید.

حسن این روش این است که لازم نیست ساعت ها ترافیک را برای انتخاب و خرید سنگ متحمل شوید. به خصوص در شرایط حاضر که همگی بسیار مشغله داریم و وقت برای مان بسیار باارزش شده است و ترافیک و وجود قوانین مربوط به منع تردد مانع بزرگی را سبب شده است.

 

 • خرید حضوری:

اگر تمایل نداشتید که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. می توانید حضوری به کارخانه سنگ بری یونیک به آدرس:

“اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد، ابتدای خیابان 46 ، کارخانه سنگ بری یونیک”

مراجعه کنید.

در کارخانه پس از معرفی محصولات توسط کارشناسان ما در سالن نمایش و معرفی ابعاد سنگ ها که در کنار آن ها نوشته شده است، در صورت تمایل به خرید به دفتر فروش کارخانه می روید تا در آن جا قرارداد را امضا کرده و طبق شرایط مورد نظر پرداخت ها را انجام دهید. پس از آن توسط ناوگان حمل و نقل کارخانه سنگبری یونیک اسلب های خریداری شده را برای شما ارسال می کنیم.

در این بخش ما شما را با نحوه خرید سنگ اسلب در کارخانه سنگ بری یونیک آشنا کردیم. همچنین صفحه ما در اینستاگرام را برای اطلاع از اخبار و رویدادهای کارخانه دنبال کنید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.


یک پاسخ به “فروش سنگ اسلب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.