کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

انتخاب سنگ مناسب پارکینگ

در این مقاله به بررسی و انتخاب سنگ مناسب پارکینگ می پردازیم. در مقالاتی که به صورت کامل در مورد سنگ ها و ویژگی هایشان برای شما می نوشتیم،کاربرد های آن ها را نیز ذکر می کردیم. در برخی از سنگ ها در قسمت کاربرد ها نوشته شده بود که: این سنگ برای پارکینگ و نمای آن قابل استفاده می باشد. با این حال از مشاورین ما سوالات زیادی درباره انتخاب سنگ پارکینگ پرسیده می شد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد انتخاب سنگ پارکینگ برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم. همچنین به سوالات شما پاسخ دهیم.سوالات شما عبارتند از:

  • سنگ های مناسب پارکینگ چه ویژگی هایی دارند؟
  • چند سنگ اسلب مناسب برای استفاده در پارکینگ ها از میان محصولات کارخانه یونیک معرفی کنید؟

سنگ اسلب مناسب پارکینگ چه ویژؤگی هایی دارد؟

سنگ اسلب پارکینگ ویژگی های بسیار خاصی دارد.برخی از این ویژگی های خاص و مهم عبارتند از:

مقاومت فشاری بالا:

یکی از مهم ترین ویژگی های سنگ اسلب مناسب برای پارکینگ مقاومت در برابر فشار می باشد. زیرا در اثر رفت و آمد و ایستادن ماشین ها بر روی این نوع اسلب  ها باید مقاوم باشند و در اثر فشار های سنگین نشکنند.

 

 

عدم نفوذ آب:

پارکینگ ها معمولا مکان هایی از یک ساختمان هستند که زود آلوده و کثیف می شوند. به همین دلیل باید مرتبا شسته شوند.ما سنگ هایی را برای پارکینگ ها انتخاب می کنیم که در برابر نفوذ آب مقاوم باشند.

مقاوم در برابر اشتعال:

سنگ هایی که برای این بخش انتخاب می شوند، باید در برابر آتش و حرارت مقاوم باشند. اگر این اتفاق نیفتد و سنگ ها در برابر آتش مقاوم نباشند خسارت های جبران ناپذیری به ساختمان و ماشین های موجود در پارکینگ وارد خواهند کرد.

 

عدم ایجاد لکه در سطح سنگ:

برای پارکینگ ها باید سنگ هایی انتخاب کنیم که در اثر اصطکاک بوجود آمده بین لاستیک و سنگ لکه و رگه های لاستیک روی آن نماند.

 

البته نا گفته نماند که این سنگ ها با توجه به نوع آب و هوای مناطق انتخاب می گردد.

چه سنگ هایی برای استفاده در پارکینگ ها مناسب اند؟

در کارخانه سنگ بری یونیک همواره سنگ هایی که برای استفاده در پارکینگ ها به کار گیری می شوند،وجود دارد.اکنون می خواهیم چند مورد از آن ها را برای عنوان کنیم.

البته به طور کلی می توان از :

  • تراورتن
  • چینی
  • مرمریت
  • گرانیت

در بخش پارکینگ ساختمان ها استفاده کرد.

سخن پایانی:

در این مقاله در مورد انتخاب سنگ مناسب پارکینگ با شما صحبت کردیم .شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و همکاران ما به صورت کاملاً رایگان در انتخاب سنگ به شما مشاوره دهند. یا اینکه می توانید با انتخاب سنگ مورد نظر خود از صفحه قیمت سنگ با همکاران ما تماس گرفته سنگ مورد نظرخود را به همراه متراژ مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید. در صورت موجودی این سنگ برای شما فرستاده خواهد شد و در صورتی که این سنگ موجود نبود همکاران ما سنگ های مشابه به این سنگ را به شما معرفی می کند. لطفاً جهت آگاهی از آخرین اخبار سایت ما را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دنبال کنید.