کارخانه سنگ یونیک عرضه کننده با کیفیت ترین اسلب سنگ در استان اصفهان

اسلب سنگ مشکی لاشتر چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ چینی سفید الیگودرز اسلب سنگ پرشین پورترو اسلب سنگ پرشین پورتورو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب سنگ مشکی ماکو اسلب چینی سفیدنیریز اسلب چینی سفید نیریز سنگبری يونيك

دیدن کاتاکوگدرخواست مشاوره

سنگ بری اصفهان

سنگ بری در اصفهان یکی از شغل های بسیار عالی و پر درآمد این شهر می باشد. سالانه هزاران کارگر، متخصص، مدیر و… از این راه کسب در آمد می کنند. یکی از نکاتی که باعث شد اصفهان به قطب تولید سنگ کشور تبدیل شود این است که در مرکز کشور قرار گرفته است.

این موقعیت مکانی باعث شد تا کارخانه های سنگ بری دسترسی آسان به سراسر کشور داشته باشند و سنگ ها پس از استخراج به سرعت به کارخانه ها برسند.البته می توان گفت که یکی دیگر از عامل های تبدیل شدن اصفهان به قطب سنگ بری این است که دارای فاصله کمی با استان هایی همچون: مرکزی،فارس،لرستان می باشد و این استان ها بسیاری از معادن کشور را در خود جای داده اند.

شهرک های صنعتی سنگ بری استان اصفهان:

در استان اصفهان شهرک های سنگ بری بسیار زیاد می باشند. همچنین به دلیل رقابت بسیار بالا میان کارخانه ها سنگ های تولیدی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این شهرک ها عبارت اند از:

  • شهرک صنعتی محمود آباد
  • شهرک صنعتی دولت آباد
  • شهرک صنعتی خمینی شهر
  • شهرک صنعتی رضوان شهر
  • شهرک صنعتی سگزی
  • شهرک صنعتی میمه

در ادامه موقعیت مکانی هر یک را برای شما توضیح خواهیم داد.

شهرک صنعتی محمود آباد:

شهرک صنعتی محمود آباد یکی از معروف ترین شهرک های کشور ایران در زمینه سنگ بری می باشد.در این مقاله میخواهیم در مورد این شهرک صنعتی بیش تر بدانیم.

شهرک صنعتی محمود آباد در کجا قرار دارد؟

شهرک صنعتی محمود آباد در کیلومتر ۵ جاده اصفهان قرار دارد. فاصله زمانی این شهرک با مرکز شهر اصفهان حدود ۲۵ دقیقه می باشد.

وسعت این شهرک چه اندازه می باشد؟

شهرک صنعتی محمود آباد که یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور می باشد، بیش از ۷۰۰ هکتاروسعت دارد.همچنین این شهرک بزرگ از ۴۶ خیابان بزرگ تشکیل شده است.

چه تعداد کارخانه و کارگاه در این شهرک وجود دارند؟

در شهرک محمود آباد بیش از ۷۵۰ واحد سنگ بری متشکل از کارگاه های کوچک و کارخانه های بزرگ سنگ بری می باشد.البته لازم به ذکر است که بیشتر این واحد های سنگ بری کارخانه های بزرگ و وسیع می باشند.

 

 

سنگ بری اصفهان

نمای بالایی شهرک صنعتی محمود آباد

 

شهرک صنعتی دولت آباد:

یکی دیگر از شهرک های صنعتی در خصوص سنگ بری، شهرک دولت آباد می باشد. این شهرک در ۱۰ کیلومتری مرکز استان قرار گرفته است.و با بیش از ۲۰۰ کارخانه و کارگاه سنگ بری در این زمینه مشغول فعالیت هستند.

شهرک صنعتی خمینی شهر:

این شهرک واقع در منطقه ای به نام دوشاخ خمینی شهر و در غرب این شهرستان می باشد.در این شهرک نیز حدود ۵۰ واحد سنگبری وجود دارد.

شهرک صنعتی رضوانشهر:

این شهرک واقع در ۵۰ کیلومتری غرب استان اصفهان در شهرستان تیران و کرون در نزدیکی شهر رضوانشهر می باشد. این شهرستان با بیش از ۳۰۰ کارخانه سنگ بری سالانه میلیون ها متر از انواع سنگ را تولید می کند. همچنین سابقه بیش از ۲۰ سال این شهرک مدیران و متخصص های بسیاری در این زمینه تربیت شده اند.

سنگ بری سگزی:

سنگبری سگزی در ۱۵ کیلومتری شهر اصفهان در جاده نائین واقع شده است. این شهرک نیز با تقریبا ۳۰ واحد سنگبری در این زمینه فعالیت می کند.

شهرک صنعتی میمه:

این شهرک در کیلومتر ۸۰ جاده اصفهان به تهران قرار گرفته و بیش از ۷۰ واحد سنگبری را در خود جای داده است.

 

کارخانه سنگ بری یونیک:

سنگ بری یونیک در شهرک صنعتی محمود آباد واقع در ابتدای خیابان ۴۶ می باشد. سنگ بری یونیک با مهندسین و متخصصین سرشناس بهترین اسلب ها را تولید کرده و با بهترین قیمت به مشتری ارائه می کنند. یکی از خدمات ما پشتیبانی دائم و همیشگی برای خریداران و مشاوره به مشتریان جدید به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. جهت خرید  و یا دریافت مشاوره برای خرید سنگ اسلب مورد نظر خود با مشاورین ما تماس بگیرید.